Milyarder CEO XRP’de Kötü Haberi Verdi!

Galaxy Digital‘in CEO’su milyarder kripto para ve geleneksel varlık yatırımcısı Michael Novogratz, XRP yatırımcılarını kızdıracak bir açıklamada bulundu. Aslında bu açıklama halka açık olmasa da, Novogratz’ın katıldığı bir etkinlikten alınan ses kaydı etkinliğin basınla paylaşılmasına sebep oldu.

XRP Kötü Bir Yıl Geçirecek

TD Ameritrade tarafından düzenlenen bir konferansa katılan Novogratz, sonlara doğru gelen bir soru ile XRP hakkındaki fikirlerini açıklamak zorunda kaldı. Ripple ve XRP kripto para birimi hakkında ne düşündüğü sorulan Novogratz, bunun 2020 yılında da çok ama çok düşük bir performans sergileyeceğini belirtti:

“Şirket olan Ripple, XRP coin’lerinin 60 milyarına sahip. Bu çok fazla bir miktar. Ben bir hisse senedi alacağım zaman eğer birisinin bu hisseden 10 milyar dolar değerinde sattığını duyarsam veya bilirsem, bu benim o hisseyi alma şansımı azaltır.”

“(XRP) geçtiğimiz sene beklenenin çok ama çok altında bir performans sergiledi. Bence bu sene de toplam arz ile ilgili mesele yüzünden yine çok ama çok düşük bir performans sergileyecek.”

Mike Novogratz XRP hakkında oldukça olumsuz bir görüş ifade etse de, önde gelen kripto para birimi bunun tam tersini sergiliyor. XRP dün inanılmaz bir yükseliş elde etti ve hala bunu devam ettirmekte. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle XRP’nin 24 saatlik grafiği %9 artış sergilemekte.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Altı Büyük Merkez Bankası, Merkez Bankası Dijital Para Birimleri İçin Toplanacak

Sonrakini Oku

Tesla (TSLA) ve Bitcoin (BTC) Arasında İlginç İlişki!

Bir Cevap Yazın