Mike Novogratz, Cardano (ADA)’dan Daha İyi 2 Altcoini Açıkladı!

Cardano ile barışmaya çalışan Mike Novogratz halen projeyi reddediyor. Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz geçmişte Cardano (ADA) geliştiricisi Charles Hoskinson ile ateşli tartışmalar yaşamıştı. Ünlü hedge fon yöneticisi topluluğu kırmadan daha iyi alternatifleri değerlendirdi.

Cardano (ADA) Alternatifi 2 Altcoin

Novogratz, sosyal medya hesabı üzerinden Cardano’ya göre daha iyi olduğunu düşündüğü iki projeyi açıkladı. Terra (LUNA) ve Solana‘yı (SOL) için övgüler dizen milyarder layer1 blockchain projeleri içinde bu ikisinin daha iyi olduğuna inanıyor.

Cardano (ADA) topluluğu için iyi bir gelecek temenni eden Novogratz yine de kusulan öfkeden payını aldı.

Bu arada Cardano (ADA) önemli iki güncellemesini geride bırakarak büyük yükseltmeye koşuyor. Eylül başına kadar akıllı sözleşmeler için son derece yetenekli hale gelecek ADA yoğun bir ilgi bekliyor. Birkaç popüler projenin Cardano ağına transferi ani fiyatlamalara sebep olabilir. Bu yüzden gelecek haberleri yakından takip etmek yararlı olacaktır. Önemli dirençleri geride bırakan Cardano (ADA) için 2,5 dolar hedefinin yakın zamanda gerçekleşmesi beklenebilir. Birçok analist ağın tamamen fonksiyonel hale gelmesiyle 5 doları görebileceğini düşünüyor.

Solana (SOL) ve Cardano (ADA)

Tüm fiyat kayıplarını telafi eden Solana (SOL) sadık yatırımcılarını ödüllendirmeye devam ediyor. Yeni bir ATH noktası bulan Solana 67,2 doları gördü. Haftalar önce 22 dolara kadar düşen fiyatın %300 üzerinde fiyatlama yapması spot yatırımcıların ciddi kazançlar yakalamasına fırsat verdi.

Projenin Ethereum (ETH)’un zayıf yönlerinden yararlanarak daha popüler hale gelmesi mümkün görünüyor. En azından 2023 yılına kadar Ethereum (ETH) Proof-of-Stake konusunda tüm geliştirmelerini tamamlayamayacak. Ancak birçok dApp ucuz ve kaliteli bir ağa ihtiyaç duymaya devam edecek. Tam da burada Solana (SOL) gibi Ethereum katili alternatifler devreye giriyor.

Yukarıda da değindiğimiz gibi Cardano ayrıca, 12 Eylül’de ana ağda konuşlandırılacak olan ve çok beklenen Alonzo hard fork’unu bekliyor. Ethereum Londra güncellemesine benzer bir atmosferin Bitcoin (BTC) desteğiyle oluşması bekleniyor.

Bitcoin (BTC) mevcut desteklerini koruyabilirse 12 Eylül son derece kazançlı bir gün olabilir.

Ancak burada paylaşılanlar bilgi verme amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi içermez.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

50 Yıl Önce Alınan Yanlış Kararların Bir Sonucu: Bitcoin Standardı Mı Geliyor?

Sonrakini Oku

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) Fiyat Analizi: Devler, Ralliyi Sürdürebilecek Mi?

Bir Cevap Yazın