Metaverse’de Neler Oluyor: MANA TRY Grafiği ve SAND Kaç TL?

Her ne kadar piyasadaki güncel belirsiz durum sebebiyle metaverse coin’lerde bir düşüş olmuş olsa da, bu kripto para birimlerinin popülerliklerini koruduklarını rahatlıkla ifade edebilirz. Peki MANA ve SAND gibi popüler metaverse coin’lerde son durum ne?

MANA ve SAND

Piyasa değeri bakımından en büyük ilk iki metaverse coin olan Decentraland (MANA) ve The Sandbox (SAND), benzer fiyat hareketleri sergiliyor gibi görünüyor. MANA da SAND de tüm piyasa ile birlikte son 24 saate içinde stabil bir grafik çizmiş gibi görünüyor.

MANA yazının kaleme alındığı an itibari ile 2,36 dolardan işlem görürken SAND de 2,80 dolardan işlem görüyor. MANA piyasa değeri bakımından SAND’in üzerinde yer alıyor.

Analistler, MANA, SAND ve diğer metaverse coin’lerde yükselişlerin başlayabilmesi için öncelikle Bitcoin’in yükselişinin kesinleşmesi gerektiğini düşünüyor. Aslında bu anormal bir yorum değil. Çünkü kripto para piyasası farklı gelişmeler olmadığı sürece BTC ile birlikte hareket ediyor ve dolayısıyla metaverse coin’lerin yükselebilmesi için de öncelikle liderin yükselmesi gerekiyor.

Bir yükseliş başlaması halinde MANA için ilk olarak 2,50 doların ve SAND için de 3 doların önemli dirençler olabileceği düşünülüyor. Eğer bu iki seviye hacimli bir şekilde kırılırsa iki kripto para birimi de yeni bir yükseliş eğilimi içine girebilir.

MANA ve SAND Kaç TL?

Türkiye’nin kripto para ekosisteminde oldukça önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Bu sebeple yatırımcılar zaman zaman MANA ve SAND kripto para birimlerinin TL cinsinden fiyatlarını da takip ediyor.

Yazının kaleme alındığı an itibari ile MANA 35 Türk Lirası seviyesinde işlem görürken SAND, 42 Türk Lirası seviyesinde işlem görüyor. Kripto para birimlerinin fiyatı, TL’nin dolar karşısındaki durumundan da etkilendiği için TL bazlı fiyatlarda zaman zaman sert hamleler görülebiliyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Tether (USDT) Güvenilir Değil Mi? Dev Şirketten Şok Hamle!

Sonrakini Oku

Ethereum Balinaları Bu Altcoin’e Hücum Ediyor! Yatırımcılar Dikkat!

Bir Cevap Yazın