Mesut Yar Narkasa.com’un Medya Danışmanı oldu!

Uzun yıllar televizyonculuk ve gazetecilik sektöründe birçok projede yer alan Mesut Yar, kariyerinde farklı yönetici pozisyonlarında görev aldı. Medya sektöründe TV ve gazetecilik dallarında usta isimlerin arasında yer alan ve Narkasa Medya Danışmanı olarak Narkasa Ailesine dahil olan Yar, özellikle “Burada Laf Çok” isimli programı ile ekranda en uzun süre yayında kalan Talk Showlardan birine de imzasını attı. Mesut Yar, halen Star TV ve NTV kanallarında hafta içi her sabah izleyenleriyle “Mesut Yar ile Bugün” programında buluşmaya devam ediyor.

NARKASA ÖNCÜ POZİSYONUNDA İLERLİYOR

Ocak 2021 itibariyle Türk kullanıcılarıyla buluşan Kripto Para alım satım platformu Narkasa, yenilikçi bakış açısıyla sektöre ve sisteme olumlu gelişmeler sağlamayı hedefliyor. Türkiye’nin yenilikçi markalarından Narkasa, geçtiğimiz günlerde “Sosyal Borsa” olma algısıyla sosyal alanlarda aktifliğini Altcointurk ile olan iş birliğiyle de pekiştirmişti. Bununla birlikte Medya ve Basında da tüm kullanıcılarıyla temas halinde kalabilmek için çalışmalarını hızla geliştiriyor.

Narkasa, Medya Danışmanları olan Mesut Yar ile birlikte güçlü bir pozisyon alıp; farklı projeler ile Türkiye gündeminde hacmini arttıran Kripto Para sektörüne yenilik ve gelişim katmayı hedefliyor. Kripto parada güvenin en önemli nokta olduğuna odaklanan Narkasa, kullanıcılarıyla temas halinde olarak kolektif bir güvene imzasını atma konusundaki kararlılığını bir kez daha ortaya koyuyor!

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Hafta Sonu Rekorlarla Başladı: Ethereum’da (ETH) Beklenen Hedef Geldi, Sırada Ne Var?

Sonrakini Oku

Wall Street’ten Şok Bitcoin-Altın Grafiği

Bir Cevap Yazın