Melek Yatırımcı Bitcoin’in Yükseliş Rekoru Kıracağı Tarihi Açıkladı!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) geçtiğimiz Salı günü ani bir düşüş yaşadı ve yüzde 11 ile başlayan gerileme, 7.900 dolara kadar devam etti. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 8.400 dolar seviyelerinden işlem gören BTC, hafif bir toparlanma yaşamasına rağmen hala 10.000 doların oldukça altında yer alıyor ve bu da birçok BTC yatırımcısını endişelendirmekte.

Özellikle Bitcoin’in ani düşüşünden sonra birçok kripto para yatırımcısı 6.000, 4.000 ve hatta 3.000 dolar gibi seviyelere inileceğine dair analizler paylaşırken, önde gelen kripto para melek yatırımcılarından birisi tam tersini ortaya sürdü.

Bitcoin Yeni Rekora Koşuyor

Twitter üzerinde Crypto Welson olarak bilinen melek yatırımcı, panik yapmaya gerek olmadığını vurguladı ve günlük grafikten daha fazlasına bakıldığında, Bitcoin’in benzer ‘ani çakılmaları’ daha önce de yaşadığını gösterdi. Welson’a göre bu klasik bir boğa piyasası düşüşü. Melek yatırımcı buna ek olarak oldukça net bir tahminde bulundu ve BTC’nin 2019 yılının Ekim ayında yeni bir yıllık rekor kıracağını iddia etti.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Uzman Analist Bitcoin Düşüşü Hakkındaki Yeni Teorisini Açıkladı!

Sonrakini Oku

Bitcoin Tahmini Tutan Analist, Altcoin’ler İçin Konuştu!

Bir Cevap Yazın