McAfee DEX EOS, BNB, NEO ve Tron Destekleyecek!

Siber güvenlik denilince akla gelen ilk isimlerden birisi olan John McAfee, uzun bir süredir kripto para sektöründe de yaptığı açıklamalar ve attığı adımlar ile de gündeme gelmeyi başarıyor.

Geçtiğimiz günlerde kendi merkeziyetsiz kripto para borsasını tanıtan ve hemen ardından piyasaya süren McAfee, ERC-20 tabanlı herhangi bir token’in borsada destekleneceğinin sözünü vermişti. Bu söz Ethereum (ETH) yatırımcıları için olumlu bir gelişme olsa da, McAfee’ye Tron ve EOS yatırımcılarından tepki geldi.

McAfee DEX’ten Tron Atağı

Gelen tepkiler üzerine EOS ile NEO’yu da destekleyeceğini belirten McAfee, dün yaptığı ek bir açıklama ile Tron’un da destekleneceğini müjdeledi.  Tron desteğinin gelmesi aslında ERC-20 token’lerinin yanı sıra TRC-10 tabanlı tokenlerin de merkeziyetsiz borsa üzerinde alınıp satılabileceği anlamına geliyor. McAfee DEX dünkü açıklamaya kadar sadece Ethereum ağını desteklemekteydi ve 8 Kasım tarihinden itibaren TRC-10 tabanlı token’leri de platformda görebileceğiz.

Ethereum tabanlı bir borsa olan McAfee DEX, ilerleyen günlerde ise Tron blockchain ağına geçebilir ve John McAfee bunu birinci ağızdan doğruladı.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

“BTC’nin 2021 Aralık’ta 400.000 Dolar Olacağını Düşünüyorum”

Sonrakini Oku

Milyarder Yatırımcı: Kripto Para Devrimi Gerçektir!

Bir Cevap Yazın