Makro Yatırımcıdan Bitcoin İçin “Süper Yükseliş” Açıklaması

Global Macro Investor ve Real Vision Group kurucusu Raoul Pal, sektörde “makro yatırımcı” ve “usta analist” olarak bilinen birisi. Pal daha önce Bitcoin 3.700 dolara kadar gerilediğinde bunun bir fırsat olduğunu ve alım baskısının artacağını vurgulayarak ne kadar haklı olduğunu kanıtlamıştı.

Bitcoin bilindiği üzere o düşüşten sonra inanılmaz bir yükseliş elde etti ve 12.000 doların üstüne kadar çıkmayı başardı. Lider kripto para birimi hakkında birçok isabetli tahmine ve yoruma sahip olan Pal, şimdi de “süper bir yükseliş” beklentisi içerisine girdiğini vurguladı.

Bitcoin, ONS Altından Daha İyi!

Pal, BTC temel analizine ve dünyadaki gelişmelere baktığında şu an için dünyanın bir kriz durumunda olduğunu gördüğünü ifade etti. Bu kriz durumundan en iyi yararlanacak olan projenin ve para biriminin Bitcoin olduğunu ifade eden Pal, ONS Altın gibi önemli bir varlığın bile BTC karşısında eksik kaldığını ifade etti.

Bitcoin’in sadece 21 milyon adet olduğunun altını çizen Pal, ONS Altın konusunda aynı kesinliğe sahip olunmadığını açıkladı. Buna ek olarak Bitcoin‘in aktif bir kullanım alanına sahip olduğunu vurgulayan analist, ONS Altın gibi varlıkların ise sadece saklanmak ve depolama için iyi olduğunu belirtti.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

“Kopya” Kripto Para Projesi Listelenme Rekorları Kırdı!

Sonrakini Oku

Ethereum Şeytanın Bacağını Kırdı: Beklenen ETH Rekoru Geliyor Mu?

Bir Cevap Yazın