Magic Craft: Yeni Listelemeler, NFT Pazar Yeri ve Yol Haritası

Magic Craft, blockchain oyun dünyasında gelecek MMORPG oyunlarından biri olarak yenilikçi bir turn-based savaş evreni sunmayı amaçlıyor. Oyuncular oyun içi token’lar kazanabilir, ödüller alabilir ve bunları PvE veya PvP modlarında oynayarak stake edebilirler. ‘Kale Kuşatmaları’ oyunun odak noktası olarak nitelendiriliyor. Klanlar her hafta savaş alanında mücadele ediyor, kaleleri fethediyor ve Kral ünvanını kazanmak için savaşlara katılıyor.  Dünyanın önde gelen oyun stüdyoları oyun üzerinde çalışıyor ve ekip 2022’nin ilk çeyreğine kadar tam entegre bir NFT Marketplace piyasaya sürmeyi umuyor. 2022’nin ikinci çeyreğine kadar, oyunun PvE ve PvP play to earn ile alfa sürümü sistemleri bulunacak. Savaş ganimetleri ise kazananlara MCRT şeklinde verilecek.

Bu noktada yeni bir GameFi Deflationary BSC Token Protokolü olan MCRT devreye giriyor. Yapılan açıklamalara göre bu çok amaçlı dijital varlık dünyanın her yerinden büyük ilgi gördü. MCRT’nin popülaritesi, IDO fiyatı olan 0.006 dolardan yüzde 1000’lik şaşırtıcı bir artış yaşanmasını sağladı. Yeni olmasına rağmen MCRT şimdiden en popüler metaverse projelerinden biri olmak hedefiyle ilerliyor.

Magic Craft’ın kurucusu James Crypto Guru, ilerleme ve başarılardan bahsettiği açıklamalarda, “Sadece birkaç ay içinde muazzam dönüm noktalarına ulaştık. Ana özelliği başlatmadan bile, her gün daha fazla kullanıcı kazanıyoruz ve MCRT için muazzam işlem hacmi elde ediyoruz. Sosyal erişimimiz de çok etkileyici. Artık dünyanın her yerinden sosyal medya platformlarımızda 50 bin takipçimiz var. Magic Craft’ın kullanıcılar üzerinde yarattığı etki ve izlenimden çok memnunuz. GameFi alanında ezber bozacak ve Magic Craft Game’i uluslararası sahneye taşıyacak projemiz için inanılmaz derecede heyecanlıyız” sözlerini kullandı.

Magic Craft, Axie Infinity’i Geride Bırakabilir Mi?

Play to earn oyunları oynamanın popülaritesi artıyor.  P2E oyunları oynayan birçok kişinin aklında aynı amaç var: para kazanmak. Nadir şeyleri toplayıp pazaryerlerinde satmaktan PvP savaşlarında diğer oyuncuları yenmeye ve oyun içi kripto para kazanmaya kadar bu oyunlarda yapılacak çok şey var. Katılımcılar, normalde ücretsiz oynayacakları oyunları oynadıkları veya bu özel oyun modelinde seviye atlamak için cüzdanlarından para harcadıkları için ödüllendiriliyorlar

Şu anda play to earn oyunları için en popüler platformlardan biri olan Axie Infinity, geniş bir hayran kitlesine sahip olmakla birlikte, oyuncular için giriş kısıtlamaları bulunuyor. Magic Craft’ın açıklamalarına göre oyunu oynamaya başlamak için en az birkaç yüz dolar yatırım yapmak gerekir. İlk önce ilk yatırımınızı geri kazanmanız gerekiyor ve açıklamalara göre bu 50 ila 80 gün arasında sürebiliyor. Magic Craft ise ilerlemek amacıyla bir başlangıç ​​paketi almak için yalnızca küçük bir miktar para ödemenizi gerektiren, oynaması ücretsiz bir oyun olarak tanımlanıyor.

Yapılan açıklamalara göre World of Warcraft, League of Legends ve Lineage-2, Magic Craft’ı etkiledi. Oyunculara hem para hem de değerli eşyalar açısından büyük faydalar vaat ediyor. Geleneksel oyun geliştirmeleri açık piyasalarda satılamıyor, ancak Magic Craft ortamında sağlanan benzer bir oyun deneyimiyle çok daha fazlasını yapabilirsiniz. İnsanlar, eğlenirken değer üretilebilmesi gibi basit bir nedenden dolayı blockchain tabanlı oyunu oynayarak gerçek dünya değeri elde etme olasılığını çekici buluyor.

Yol Haritası

Yapılan açıklamalara göre Magic Craft, 2022’de Metaverse’de hakim konumda olmayı  hedefliyor ve yıla MEXC Global’de listelenme ile başladı. 2018 yılında kurulan MEXC Global, yüksek performanslı bir mega işlem eşleştirme teknolojisi kullanan merkezi bir borsa. CEX platformu, kapsamlı finansal endüstrilere ve blok zinciri teknolojisi deneyimine sahip profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından yürütülüyor. MCRT, Dextools, Pancakeswap ve Bitmart’ta da listelendi. Artan işlem hacmi ve pozitif fiyat hareketi sayesinde proje, günlük bazda önemli kilometre taşlarına ulaşıyor.

MCRT’nin IDO ön satışı, topluluğun ön satış için mevcut 300.000.000 tokenın tamamını satın alması ile sonuçlandı. MCRT’nin 2000 BNB için Soft cap programı bir günde tükendi ve bu da etkinliğin başarılı olduğunu gösteriyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

1 Bitcoin Kaç Dolar? BTC Yıl Sonu Uzman Tahminleri

Sonrakini Oku

Kripto Borsasında Önemli Gelişme: Bu Fan Token Artık Bu Borsada Listelenecek!

Bir Cevap Yazın