Litecoin Ekibinden Korku Filmi “Müjdesi”!

Bitcoin‘in (BTC) kardeş projesi olarak bilinen Litecoin (LTC), son aylardaki sessizliğini oldukça farklı şekilde bozdu. Litecoin’în arkasındaki vakıf olarak bilinen Litecoin Vakfı, bir korku filminin baş yapımcılığını üstlendi ve büyük bir ilgi topladı.

Litecoin Foundation tarafından yapılan açıklamada ve atılan tweet’te, “We Summon The Darkness” isimli korku filminin yapımcılığının üstlenildiği de kabul edildi. Filmin 10 Nisan tarihinde izleyicilerle buluştuğu belirtiliyor. Filmin temel olarak bir heavy metal müzik grubunun yolculuğa çıkması ve satanist bir katille karşılaşmasını temel alıyor.

Litcoin’den Film Sektörüne Hızlı Giriş

Filmin yıldızlarının Alexandra Daddario ve Amy Forsyth olduğu ortaya çıktı. Bunun yanı sıra Jackass’in yıldızı Johnny Knoxville‘in de filmde bir karakteri canlandığı açıklandı. Aslında Litecoin Foundation’ın film sektörüne girmesi oldukça olumlu bir gelişme olabilir. Kripto paraların en çok ihtiyaç duyduğu şeyin ana akım kitlelerin kabulü ve benimsenmesi olduğu biliniyor ve film sektörü bunun için en iyi sektör olabilir.

Filmin sergileneceği festival için bilet alanlara yönelik de bir kampanya düzenleneceği ve rastgele seçilecek bir kişiye 1.000 dolarlık Litecoin verileceği açıklandı.

Litecoin bundan kısa süre önce de Güney Kore’de önemli bir adım atmıştı.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Büyük Oyuncular Yeniden Sahnede, Bu Ne Anlama Geliyor?

Sonrakini Oku

Piyasadaki Aktif Bitcoin Miktarı 3 Yılın Rekorunu Kırdı

Bir Cevap Yazın