Kiyosaki: Daha Fazla Bitcoin, Altın ve Gümüş Alın!

ABD’nin ödüllü yazarı Robert Kiyosaki, Twitter üzerinden Bitcoin (BTC) lehine tweet’ler atmaya devam ediyor. ABD’nin en çok satanlar listesinde bir kitabı bulunan Rich Dad Poor Dad kitabının yazarı Kiyosaki, aslından bundan 4 gün önce de Bitcoin hakkında önemli bir açıklama yapmıştı.

Kiyosaki’den Yeni Bitcoin Tavsiyesi

Kiyosaki daha önceki açıklamasında Bitcoin satın alarak ve BTC yatırımı yaparak insanların bu çürümüş sistemin bir parçası olmaktan kurtulduğunu vurgulamıştı. Kiyosaki şimdiki ifadesinde ise FED’in yakında dibi göreceğini ve bunu kurtaracak olanların halk yani bizler olduğunu belirtti.

Ünlü yazara göre ABD Kongresi 2,2 trilyon dolarlık ek yardım paketine FED için de 425 milyar dolarlık bütçeyi de ayırdı. Bu aslında ünlü yazara göre FED’in zor günler geçirdiği anlamına geliyor ve yakında bütün dünyayı iflastan kurtarıp onlara fonlama yapan FED’in, benzer bir fonlamaya ihtiyacı olabilir.

Kiyosaki’ye göre bu ekonomik çöküşün faturası halka çıkartılacak ve bundan tek kurtuluş yolu Bitcoin, altın ve gümüş. İnsanları daha fazla altın gümüş ve BTC almaya davet eden Kiyosaki, hükümetin insanlardan FED’in çöküş aşamasında olduğunun gizlediğini de ima etti.

 
Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Çin En Güncel Kripto Para Derecelendirmesini Yayınladı

Sonrakini Oku

Ripple, Yeni Bir Ortaklıkla 120 Ülkedeki Etkisini Arttırdı

Bir Cevap Yazın