Kıyıda Köşede Kalmış Bu Altcoin, Patlama İle Şaşırtmaya Hazırlanıyor!

Kripto para birimleri odaklı bir YouTube kanalı olan Cheeky Crypto, herkesin çok bilmediği ancak gelecek vadeden bu altcoine dikkat çekiyor. Bu altcoinin ileride devleşebileceğini vurgulayan Cheeky Crypto, PARSIQ (PRQ)’nun gizli bir cehver olduğunu söylüyor. Ayrıca ünlü fenomen, bu altcoinin bir yıla kalmadan patlayabileceğini özellikle vurguluyor.

Nedir Bu PARSIQ?

PARSIQ, izlenme ve istihbarat için yeni nesil bir platform olarak tanımlanıyor. PARSIQ’in ağında bulunan çok sayıda blockchain teknolojisi ile analitik araç ve çözümler sunması onu ön plana çıkarıyor. Böylece kullanıcılar, ağ etkinlikleri sırasında gerçek zamanlı olarak izleme ve uygulama içi yeni kullanım durumlarının kilidini açma ve anında bildirim alma imkanlarına sahip oluyor. PARSIQ’in yerel tokenı PRQ’nun akıllı sözleşmesi Ethereum (ETH) üzerinde bulunuyor.

Ayrıca PRQ’nun ulaşabileceği maksimum arz 500 milyon token olarak bildiriliyor. 5 yıl önce çıkan ve piyasadaki rakiplerine göre çok bilinmeyen bu altcoin, gizli gizli olumlu adımlar atıyor. Bu yazı yazılırken ise PRQ’nun işlem hacmi yaklaşık %30,87 artmasıyla dikkat çekiyor.

Her sektörde olduğu gibi kripto piyasasında da dolandırıcılık eylemleri bulunuyor ve dolayısıyla yatırımcılar özellikle adı çok billinmeyen projelere güvenemiyor. Ancak bu projenin zincir içi ve zincir dışı verileri izlenebilir tutması bu altcoin için güven veriyor. Böylelikle projenin sistemi, kripto paralar için tehditleri tespit eden bir tespit sistemi bulunduruyor. Dolayısıyla blockchainde gerçek zamanlı izleme ile veriler işlevsellik kazanıyor.

PRQ Fiyat ve Arz

Şu anda bu altcoin; Binance, Solana, Polkadot, Chainlik ve Algorand gibi sektörün dev firmaları ile çalışıyor. Bu listede daha birçok proje mevcut ancak uzmanlar bu listenin giderek uzayacağını da bildiriyor.

Bu yazı yazılırken ise PARSIQ (PRQ), son 24 saatteki %3’lük düşüşüyle 0,225 dolardan işlem görüyor. Ayrıca 34 milyon doların üzerindeki piyasa değeri ile PRQ, 607. sırada yer alıyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Spotify’dan Önemli NFT Hamlesi: Şirketin CEO’sundan Dikkat Çeken Açıklamalar!

Sonrakini Oku

İşler Değişiyor: Bitcoin, Altcoin’ler ve NFT’ler Artık Vücutlarda!

Bir Cevap Yazın