KAYEX, Kripto Para Dünyasına Merhaba Diyor!

Yeni ve yenilikçi Kripto Para Borsası Kayex, uluslararası standartlarda güvenlik önlemleri ve piyasa ekranlarına sahip tasarımı ile kripto para dünyasına giriş yapıyor. Kayex, kurumsal alt yapısı ve uluslararası bağlantılarıyla Türkiye’nin bu sektördeki en güvenilir ve en sevilen kurumu olma iddiasıyla yola çıkıyor.

Kayex’de Ayrıcalıklar ve Avantajlar

Global çapta kullanılan en iyi siber güvenlik önlemlerine sahip Kayex, Kayı Holding güvencesi ile kullanıcılarının işlemlerini ve varlıklarını koruma altına alıyor. Kripto para transferlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirerek hem zaman kaybının hem de zamandan kaynaklı alım-satım tutarlarının değişmesinin önüne geçiyor.

Kayex’i rakiplerinden ayıran bir özelliği ise uzman trader’lara kazanç fırsatı sunması. Kullanıcılar, spot piyasa platformu sayesinde hafta içi 24 saat boyunca nakitte kalabiliyor, Kayex’te açığa satma işlemlerinde fiyatlar düşerken de artarken de kazanma yolculuklarına devam edebiliyor.

Erişilebilir ve kolay anlaşılır ara yüzü sayesinde, hem uzman trader’lar hem de yeni başlayanlar için kullanışlı bir yapıya sahip olan Kayex’in hedefi Türkiye’nin en geniş kripto para yelpazesine sahip olmak. Ayrıca sorunsuz işleyişi, 7/24 ücretsiz çevrimiçi destek hizmeti, borsa ve spot işlemlerini bir arada sunabilmesi ile Kayex, Türkiye’nin en sevilen ve tercih edilen kripto para borsası olma iddiasında.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Bitcoin Fiyatı Henüz Patlama Yaşamadı Mı?

Sonrakini Oku

Galatasaray Taraftar Token’ı Çıkarıyor!

Bir Cevap Yazın