Justin Sun Tron’un 2019 Sonu Hedefini Açıkladı

Tron CEO’su Justin Sun Tron ekosistemi ve ekosistemde geliştirilen merkezsiz uygulamalar hakkında konuştu. Sun hedeflerinin yıl sonuna kadar 2.000 merkezsiz uygulama başlatmak olduğunu birinci ağızdan açıkladı.

Kripto Para Fiyatları

Tron Foundation (Tron Vakfı) dün bir blog postu yayımladı. Postta kripto piyasasındaki fiyat istikrarsızlığının “Blockchain sektörü için uzun vadeli beklentilere yönelik çok fazla şüphe doğurduğu” not edildi. Aynı zamanda kripto para fiyatlarındaki aşırı volatilite sebebiyle “şirketlerin ve kurumsal yatırımcıların kenarda oturduğu ve Blockchain’i veya kripto paraları ödeme yöntemi olarak kullanmadığı” kaydedildi. Postun devamı şöyle:

Kripto para fiyatlarında yüksek volatilite Tron ağında stablecoin’lere ihtiyaç duymak için iyi bir sebep. Tron Blockchain’inde TRC-20 tabanlı bir USDT geliştirerek istikrarı temsil eden bir dünyaya – ve de merkezsiz finans dünyasına – doğru büyük bir adım atıyoruz.

Tron Tabanlı USDT

Tron Blockchain’i tabanlı USDT’nin (Tether) geliştirilmesinin kripto para ekosistemine nasıl bir katkı sağlayacağı konusunda Tron CEO’su Justin Sun şöyle konuştu:

Bu yeni stablecoin’i tanıtırken sıkı sıkıya inanıyorum ki (stablecoin) merkezsiz uygulama geliştiricileri için lider platform olma çalışmamızı hızlandıracak. Birkaç ayda Tron’da neredeyse 300 merkezsiz uygulama gördük ve bu yılın sonuna kadar 2.000’e ulaşmayı hedefliyoruz. Daha fazla kullanıcı bu merkezsiz uygulamalara müdahil olacak çünkü bir stablecoin’i anlayıp kullanmak bir müşteri gözünden bakıldığında insanlar için çok daha kolay.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Binance Haberi, Bu Kripto Paraya Yaradı: Artış Yüzde 100!

Sonrakini Oku

Vitalik Buterin’den Hayret Verici Ripple İtirafı!

Bir Cevap Yazın