Justin Sun Şimdiye Kadarki En Büyük Sözünü Verdi

Justin Sun, ABD başkan adayı Andrew Yang‘ın UBI girişimine cevap verdi ve önümüzdeki yıl her ay 100 kişiye 1.000 dolar vereceğini açıkladı. Ayrıca bir kişiyi de Warren Buffet ile yiyeceği öğle yemeğine davet edeceğini belirtti.

Başkan Adayının Açıklamaları

ABD başkan adayı Andrew Yang kısa süre önce yaptığı açıklamalarda her Amerika vatandaşına 1.000 ABD doları evrensel temel gelir (UBI) vereceği sözünü verdi. Yapılan açıklamalara göre 2020 yılında ayda on kişiye 1.000 dolar verilecek.

Tron CEO’su Justin Sun ise Tron’u daha fazla insana tanıtmak ve 2020 yılında her ay 100 kişiye 1.000 dolar hediye vereceğini açıklamak için Başkan adayının bu sözünü kullandı. Buna ek olarak Sun, seçeceği bir kişiyi Warren Buffet ile yiyeceği öğle yemeğine de davet edeceğini dile getirdi.

The New York Times tarafından bildirildiği üzere resmi başkan adayı olan girişimci Andrew Yang, 2020’de UBI ile bir deneme yapma sözü verdi. Sonrasında Yang, her Amerikalıya ayda 1.000 ABD Doları tutarında UBI’yı sunmayı vaat ediyor.

Bu açıklamaların hemen ardından Tron’un tanıtımı yapma konusundaki hevesiyle bilinen Sun, Yang’ın bu girişimini kullandı ve her ay 100 kişiye 1.000 dolar dağıtacağının sözünü verdi.

Sun’ın En Büyük Sözü

Token hediyeleri genellikle kripto para dünyasında topluluğun sadakatini sağlamak için kullanılır. Justin Sun’da bu hediye programlarını en aktif ve etkili şekilde kullanan isimlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Ancak Tron’un verdiği bu söz ile bir yılda 1.200.000 dolar dağıtılacağının garantisi verilmiş oluyor. Bu da Sun’ın bu zaman kadar vadettiği en büyük ödül olarak kullanıcıları heyecanlandırıyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Bilet Sektöründe Blockchain Adımı

Sonrakini Oku

XRP Hard Fork Planı Başarılı Olacak Mı?

Bir Cevap Yazın