Justin Sun Binance’i Tebrik Etti

Binance Coin (BNB) gösterdiği fiyat performansıyla kripto para camiasının bir anda gündem maddesi haline geldi. Kısa sürede başarı basamaklarını bir bir tırmanan, üstelik bunu fiyatların görece stabil bir performans gösterdiği bir zamanda yapmayı başaran BNB tüm zamanlar rekorunu kırdı ve kripto paralar listesinde 7. sıraya yükseldi. Bunun üzerine Tron CEO’su Justin Sun Binance’i tebrik etti.

Sun’dan Tebrik

Sun’ın tebrik tweet’i şu şekilde:

Binance’i ve Changpeng Zhao’yu tüm zamanlar rekorunu kırdıkları için tebrik ediyorum! Boğa ya da ayı fark etmez; en nihayetinde değerimiz buidl [inşa] ettiğimiz şeylere dayanıyor.

Sosyal medyayı oldukça aktif bir şekilde kullandığı için Sun’ın tweet’i çok sayıda yorum aldı. Farklı kullanıcılar BNB’nin piyasadaki konumu hakkında görüşlerini paylaştı. Baskın görüş, bunun yalnızca bir başlangıç olduğu. Bir kullanıcı noel arifesine kadar BNB’nin 100 dolarıgöreceğini düşünüyor. İlginç bir şekilde Binance CEO’su Zhao kullanıcıya “yer imi koyuldu” şeklinde cevap verdi.

Gözler Tron’da

BNB’nin başarısının ve Sun’ın bu başarıyı tanımasının ardından bazı kullanıcıların gözü Tron’adöndü ve Tron’un tüm zamanlar rekorunu kırma ihtimali masaya yatırıldı. Justin Sun önderliğindeki Tron ekibi Tron ağını genişletmek için büyük çabalar sarf ediyor.

Bununla birlikte Tron, 5 Ocak 2018’de kırdığı 0,254 dolarlık tüm zamanlar rekoruna oldukça uzak. Haberimizin hazırlandığı sırada TRX 0,0249 dolardan işlem görüyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Venezuela’da Petro Kullanımı Başladı

Sonrakini Oku

Ripple Yöneticisinden, Vitalik Buterin’e ”Kızdıran Teklif”

Bir Cevap Yazın