Justin Sun Beklenen Büyük Haberi Açıkladı! Değeri Tam 4.57 Milyon Dolar!

Tron Foundation kurucusu ve CEO’su olan Justin Sun, zaman zaman Twitter üzerinden yaptığı abartılı PR kampanyaları yüzünden eleştirilmekte  olsa da, bu girişimlerin Tron‘un (TRX) fiyatını arttırmakta başarılı olduğu yadsınamaz bir gerçek.

Justin Sun’dan Duyurular Zinciri

Sun geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından yaptığı birden çok açıklamada adeta duyurunun duyurusunun duyurusunu yapmış ve bu haberler ile TRX’i top 10 kripto para birimi arasına kısa süreli de olsa sokmayı başarmıştı.

Warren Buffett ile 4.5 Milyon Dolarlık Yemek!

Sun bugün resmen ‘büyük’ haberini açıkladı ve bunun dünyaca ünlü milyarder isim Warren Buffett ile bir öğle yemeği olduğu ortaya çıktı. Forbes’e göre dünyanın en zenginlerinden birisi olarak görülen Buffett, bu yemeği bir bağış kampanyası kapsamında kabul etmişti. Ünlü CEO, Buffett ile yemek yiyebilmek için 4 milyon 567 bin dolar ödeyecek ve ödenen bütün ücret direkt olarak San Francisco Körfez bölgesindeki evsiz insanlara yardım için kullanılacak.

Glide isimli yardım firması tarafından düzenlenen bu kampanyaya Buffett tamı tamına 20 yıldır katılım göstermekte ve bugüne kadar 33 milyon dolardan fazla bağış toplandı.

Geçtiğimiz günlerde EOS da benzer bir yöntem uygulamış ve duyurunun duyurusunu yaparak yükseliş yakalamayı başarmıştı.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Francis Pouliot: Bir Bitcoin 2832 Dönüm Araziye Denk!

Sonrakini Oku

Vinny Lingham: Bitcoin Çok Yakında 10.000 Doları Aşabilir!

Bir Cevap Yazın