Justin Bieber Yeni Bir NFT Satın Aldı: Hangi Koleksiyonu Tercih Etti?

Justin Bieber, son zamanlarda NFT’lere olan ilgisi ile dikkatleri çekiyor. Popüler isim elde edilen bilgilere göre 470 bin dolar değerinde Ethereum’a (ETH) bir NFT daha satın aldı.

470 Bin Dolarlık NFT

Kanadalı bir süperstar olan Bieber’ın NFT’lere olan ilgisi her geçen gün artıyor. Non-fungible token’lar pek çok ünlü ismin olduğu gibi Justin Bieber’ın da ilgisini çekiyor. Bieber NFT alırken popüler Bored Ape Yacht Club koleksiyonunu tercih ediyor.

Geçtiğimiz hafta 3001 numaralı Bored Ape NFT’sini 500 ETH karşılığında yani yaklaşık olarak 1,3 milyon dolar karşılığında satın alan sanatçı, bu sefer de 350 numaralı Bored Ape NFT’sini 166 ETH yani yaklaşık olarak 470 bin dolara satın aldı.

Bieber’ın aldığı son NFT daha önce OpenSea’de satılmadı sadece farklı hesaplar arasında transfer edildi. NFT mavi bandanası ve elmas dişleri sebebiyle nadir NFT’ler arasında yer alıyor. Buna ek olarak pembe kürkünün olması, mor arka planı ve kabarık yeleğinin de nadirlik özellikleri arasında yer aldığı ifade ediliyor.

Bored Ape Yacht Club NFT’leri

Bored Ape Yacht Club, non-fungible token ekosistemindeki en popüler NFT koleksiyonları arasında yer alıyor. Yuga Labs tarafından oluşturulan NFT koleksiyonun OpenSea’deki floor price’ı yani taban fiyatı şu anda 99,3 ETH. Bored Ape Yacht Club NFT’leri sıkılmış maymunlardan ve 10.000 adet parçadan oluşuyor.

Bunların yanında elde edilen son bilgilere göre risk sermayesi fonu Andreessen Horowitz, Bored Ape Yacht Club NFT’lerinin arkasındaki şirket olan Yuga Labs’e yatırım yapmak için görüşmelerde bulunuyor. Eğer bu anlaşma gerçekleşirse Yuga Labs’in değerinin 5 milyar dolara kadar yükselebileceği düşünülüyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Ünlü Türk Kripto Varlık Platformu Bitexen, GeForce Now’a Sponsor Oluyor!

Sonrakini Oku

Avukattan Önemli Açıklamalar: Ripple ve SEC Davası Ne Zaman Sonuçlanacak?

Bir Cevap Yazın