John McAfee Yeni Projesini Açıkladı!

Ünlü Bitcoin (BTC) boğalarından birisi olarak da tanınan John McAfee, geçtiğimiz günlerde BTC fiyatına yönelik büyük iddiasından vazgeçtiğini açıklamıştı. Bitcoin’in 2020 yılının sonuna kadar 1 milyon dolar olacağını belirtmiş olan McAfee, bunun sadece sektöre yeni insanlar çekmek için atılan bir olta olduğunu ifade etti ve büyük bir tepki topladı.

ABD Kongre Üyelerinin Kripto Parası Üretiliyor

Bu olayın etkisi henüz tam olarak geçmemişti ki McAfee yeni bir projeyle insanların karşısına çıktı. “Politikacıları Satın Al” isimli projesini tanıtan McAfee, 535 ABD Kongre üyesini tek tek tokenleştirdiğini ve onların adıyla birer kripto para oluşturduğunu açıkladı. 1 Mart tarihinde projeyi tam anlamıyla piyasaya süreceğini belirten ünlü isim, seçmenlerin istedikleri temsilcinin adını içeren token’i satın alıp buna katkı  sağlayabileceğini belirtti.

McAfee’nin değindiği bir diğer nokta ise bu sayede gerçekte kimin ne kadar destekçisinin olduğunun ve serbest piyasada ne kadar etkili olabileceğinin gün yüzüne çıkması oldu. Token’lerin alınıp satılabileceğini de belirten McAfee, her bir token’in bir oy hakkı getireceğini, oy hakkının ise satılamayacağını açıkladı.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Juventus Gol Şarkısını Kripto Paralar Yardımıyla Belirledi!

Sonrakini Oku

Tesla’nın ve Bitcoin’in Ortak Noktaları

Bir Cevap Yazın