John McAfee, Satoshi Nakamoto’yu İfşa Ediyor!

Antivirüs efsanesi John McAfee Satoshi Nakamoto’nun gerçek kimliğini bildiğini ve yakın zamanda bunu ifşa edeceğini açıkladı.

Satoshi’nin Kimliği

McAfee’nin konuyla ilgili tweet’ine göz atalım:

Satoshi’nin kimliğini sakladım. Ancak artık bunu konuşmanın vakti geldi. Sahtekârlar o olduğunu iddia ediyor ve onun izinde zaman ve enerji harcıyoruz – bu nafile. Satoshi kendi kimliğini açıklamadığı sürece her gün onun kimliğini daraltacağım veya kendim onu ifşa edeceğim.

John McAfee

John McAfee kripto sektörünün en etkili isimlerinden biri. McAfee ilk olarak Twitter hesabından çeşitli altcoin’lerinin reklamını yaparak gündeme geldi. Daha sonra McAfee’nin bu işi para karşılığı yaptığı anlaşıldı ve deneyimli isim eleştirilmeye başlandı. Sonrasında McAfee önümüzdeki yıllarda BTC’nin 1 milyon dolar olacağını iddia etti ve bu iddiasının tutmaması durumunda ulusal TV kanalında cinsel organını yiyeceğini açıkladı.

McAfee geçtiğimiz günlerde Bitcoin SV olayına müdahil oldu. Calvin Ayre’i dört farklı ülkede dava ettiğini açıklayan McAfee resmen ‘hodri meydan’ resti çekti.

Şimdi de Satoshi’nin kimliğini açıklayacağını belirten McAfee şu eklemeyi yaptı:

“Satoshi Kim?” gizemi artık sona ermeli! İlk olarak, (Satoshi) CIA veya herhangi bir dünya hükümetine bağlı bir ajans değil. Bir insan topluluğu, ancak white paper şu an ABD’de yaşayan tek bir adam tarafından yazıldı. Eğer o ortaya çıkmazsa bu daralmalar sürecek.

Takipçileri McAfee’yi, kimliğini açıklaması durumunda Satoshi’yi tehlikeye atacakları konusunda uyardı. McAfee’nin paylaştığı diğer ‘ipuçlarını’ (!) okurlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz…

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

%10 Yükseliş: BNB Adım Adım Rekora Koşuyor!

Sonrakini Oku

Bitcoin’in 2 Nisan’daki Yükselişini Tek Bir Yatırımcı Mı Tetikledi?

Bir Cevap Yazın