İki Önemli Altcoin Ses Getirecek Bir Ortaklığa İmza Attı!

Kripto para piyasasının kızıla büründüğü ve neredeyse önde gelen her altcoin’in değer kaybettiği şu günlerde Waves bir anda %60 gibi önemli bir yükselişe imza attı. Waves’in bu yükselişinin kendi ağındaki gelişmelerle ilgisi olduğu gibi ağ dışında bir ortaklıkla da ilgisinin olduğu ortaya çıktı.

Bir başka tanınan altcoin projesi Tron, Waves ile ortaklık imzaladıklarını açıkladı. Tron ve Waves tarafından yayınlanan ortaklık duyurusuna göre iki proje DeFi sektörüne yönelik önemli bir adım attı ve Gravity isimli blockchain ağı kullanarak blockchain’ler arası iletişim ağı kurmayı hedeflemekte.

Waves ve Tron’dan DeFi Ortaklığı

Gravity blockchain ağının DeFi sektöründe blockchain’ler arası etkileşimin önünü açacağı ve hem Tron hem de Waves’in bundan faydalanacağı belirtiliyor. İlk olarak Solidity ve Ride isimli blockchain ağlarının birbirine entegre edileceği, bunun devamında ise bütün TRC-20 token’larının Waves blockchain ağında kullanıma açılacağı vurgulanmakta.

Tron bu duyuru ile beraber %5 yükselişe geçerken Waves ise bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %53 artış yakaladı.

Waves‘in buna ek olarak 15 Ağustos tarihinde önemli bir duyurusunun olduğu biliniyor ve fiyatın rekor kırmasının bir sebebi de bu duyuru olabilir. Waves Coin uzun süredir büyük bir değişim yapmıyordu ve bu hamle kesinlikle FOMO’yu başlatmış gibi duruyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Ethereum’daki Risk Büyüyor: Tehlikeli Seviye Göründü

Sonrakini Oku

Ripple CEO’su XRP ve Ripple’ın Asıl Amacını Açıkladı

Bir Cevap Yazın