İki Bin Yeni Noktada Daha Bitcoin Satılacak!

ABD’li kripto para severler iki bin yeni noktadan daha Bitcoin (BTC) satın alabilecek. Kripto paralar her geçen gün hedeflerine bir adım daha yaklaşıyor. İnsanlara ekonomik özgürlük vadeden bu yeni varlık sınıfı, mevcut küresel finansal sisteme gün geçtikçe daha da entegre hale geliyor ve benimsenme oranı hızlı bir şekilde yükseliyor. Bu harekete öncülük eden girişim Coinstar, çalışmalarına devam ediyor.

Benimsenme Artıyor!

Kripto paraların değerlerinin artması için benimsenmesi gerekiyor. Benimsenme oranının yükselmesi de ancak gerçek kullanım alanlarının oluşmasıyla ve kullanıcıların bu yeni varlıklara rahat bir şekilde ulaşabilmesiyle mümkün. Coinstar adlı girişim ABD’deki çeşitli noktalarda kullanıcıların BTC alıp satabilmesini sağlıyor. Firmanın yeni çalışmaları kapsamında ABD’deki 19 farklı eyalete dağılmış iki bin yeni noktada Bitcoin satışı gerçekleştirilebilecek.

BTC’ye Kolay Ulaşım

Coinstar habere konu olan çalışmaları, Coinme ile gerçekleştirdiği ortaklılar dahilinde ortaya koyuyor. Blockchain startup’ı Coinme, kullanıcıların itibari paralarını kripto paraya çevirebilmeyi hedefleyen bir girişim olarak biliniyor. İki şirketin başarılı ortaklığının ardından kullanıcıların eskiye nazaran daha kolay bir şekilde BTC’ye ulaşabileceği söylenebilir. Bu da kripto para benimsenmesine ciddi katkılar sağlayacak bir potansiyele sahip.

Kullanıcılar itibari paralarıyla kolay bir şekilde BTC satın alabilecek ve kripto para piyasasıylahiçbir zorluk olmadan tanışma imkanı bulacak. Böylece piyasaya ilgisi bulunmayan kullanıcıların bile yenilikçi kriptolardan haberdar olabileceği öngörülebilir.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Popüler Kripto Para Şirketinin CEO’su Değişti

Sonrakini Oku

Yatırımcılar, Kripto Paraları Küresel Finansal Sistemin Parçası Yapmak İstiyor

Bir Cevap Yazın