İddia: Bitcoin Bu Seviyeleri Bir Daha Asla Göremeyecek

Bitcoin (BTC) nisan ayı boyunca oldukça başarılı bir performans sergileyerek fiyatını iyi seviyelere taşımayı başardı. Son üç ay boyunca değer kazanarak gücüne güç katan öncü kripto para, piyasadaki uzmanlardan Moon Overlord’a göre yükselmeye devam edecek ve bir daha asla bu seviyeleri görmeyecek.

Bitcoin Uçuşa Hazır

Moon Overlord kullanıcı adlı piyasa uzmanı BTC hakkındaki olumlu görüşlerini kullanıcılarla paylaştı. Overlord’a göre lider kripto para Bitcoin artık uçuşa hazır. BTC’nin yükselişe geçtikten sonra bir daha asla 4.000 dolar bandına uğramayacağını savunan bu uzmana göre Bitcoin son zamanlarda dip seviyeyi oluşturdu. Başka bir deyişle Bitcoin’i artık çok daha ihtişamlı günler bekliyor.

Moon Overlord bu tahminlerini Bitcoin’in tarihsel grafikleriyle yaptığı karşılaştırmalara dayandırıyor. BTC’nin tarihi trendleriyle 2019 yılında yaşanan fiyat hareketlerini kıyaslayan Overlord geleceğe umutla bakıyor.

Bir Daha Asla!

Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarda Bitcoin hakkında sıra dışı tahminlerde bulunan Moon Overlord, BTC’nin bir daha asla şimdiki fiyat seviyeleri ne uğramayacağını belirterek mevcut durumu 2012 yılında olanlara benzetiyor. 2012’de yaşanan ayı trendinin ardından Bitcoin ciddi bir ivme kazanarak değerini artırmıştı. Bu artış esnasında BTC 15 derecelik bir açı oluşturmuştu. Ayrıca BTC 2015 yılında 11 derece açı yaparak artmıştı. Overlord’a göre sıra 2018 boyunca yaşanan ayı trendinin ardından çizilecek açıya geldi. Analist bu açının da en az 11 olacağını savunuyor.

View image on Twitter
 
 
Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Ethereum’da Büyük Değişimin Tarihi Belirlendi

Sonrakini Oku

Uzmanlar Bitcoin Konusunda Bir Kere Daha Uyardı

Bir Cevap Yazın