Hollywood Etkisi: Mataverse Tabanlı Altcoin Haziran’a Damgasını Vurabilir

Popüler altcoin, son dönemlerdeki projeleri, güncellemeleri ve ortaklıklarıyla kripto para sektöründeki en büyük metaverse projesi haline geldi.

Decentraland (MANA), Hollywood’da

Decentraland (MANA), Ethereum’un (ETH) tarihini ele alan bir Hollywood filminde önemli bir rol oynayacak. Uzmanlara göre, bu MANA’yı daha da ön plana çıkaracak. Alien, Gladiator ve Blade Runner’ın yapımcıları ‘The Infinite Machine’ isminde bir film çekiyor. Film, Camila Russo tarafından Ethereum‘un tarihini ortaya koyan ve en çok satan kitaplardan biri olan ”The Infine Machine’e dayanacak. Filmin yapımcılığını ise Versus Entertainment’tan Alejandro Miranda ile birlikte Scott Free Productions’tan Ridley Scott, Tom Moran ve Vera Meyer üstlenecek. Filmin senaristliğini ve yönetmenliğini ise Shyam Madiraju üstlenecek. The Defiant’ın da kurucusu olan Russo şunları söyledi:
 
Ridley Scott ve Scott Free’deki ekibin The Infinite Machine filmini bizimle birlikte çekmesi inanılmaz derecede heyecan verici.
 
 
Kitap ilk olarak 2020’de HarperCollins tarafından yayınlandı ve Vitalik Buterin’in bir grup geliştiriciyi ve yatırımcıyı kendisine katılmaya ve süper güçlü bir küresel bilgisayar yapmaya nasıl ikna ettiğini anlatıyor. Decentraland, NFT’lerin geliştirilmesinden ve Decentraland’ın sanal dünyasına entegrasyonundan da sorumlu olacak.
 

MANA, Bu Seviyeye Ulaşabilir

Uzmanlar,Decentraland’ın geliştirme aşamasında ve sürekli değişmekte olduğunu ifade ediyor. Decentraland’ın artan popülaritesi, MANA fiyatına yansıyabilir. MANA, an itibariyle 1.044 dolardan işlem görüyor. Kısa vadede fiyat hareketini anlamamız için tüm zamanların en yüksek noktasının yanı sıra önceki aydaki performansını gözden geçirmemiz gerek. Decentraland’ın (MANA) tüm zamanların en yüksek seviyesi, 5.85 dolara ulaştığı 25 Kasım 2021’de gerçekleşti. Bir önceki ay boyunca tokenin performansını gözden geçirdiğimizde, en yüksek noktası 5 Mayıs’ta 1,6662 dolardı. En düşük noktası ise 12 Mayıs’ta 0,6546 dolardı.
 
 
 
Bu noktada, MANA’nın %60 oranında değer kaybettiğini görebiliriz. Bununla birlikte, mevaerse tabanlı altcoin o zamandan beri, 1.044 dolar değerinde toparlandı. Invezz analizlerinden Milko Trajcevski’ye göre, MANA, Haziran 2022’nin sonuna kadar 2 dolara ulaşabilir. Uzun vadede ise yeni zirvelerin gelmesi mümkün grünüyor. Citibank geçtiğimiz haftalarda çarpıcı bir rapor yayımladı. Rapora göre, metaverse ekonomisinin 2030 yılına kadar 5 milyar kullanıcıya ve 8 trilyon ila 13 trilyon dolara ulaşması bekleniyor.
 
 
Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

OpenSea Eski Ürün Başkanının Başı Dertte!

Sonrakini Oku

Bitcoin (BTC), Yeniden 30.000 Doların Altına Geriledi: Kripto Para Piyasasında Son Durum!

Bir Cevap Yazın