Hakkımda

10 Ağustos 1982 İzmir doğumluyum. 9 yıllık mutlu bir evliğim ve bir kızım var 🙂

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden 2006 yılında mezun oldum. 3 yıl kadar Hürriyet ve Doğan Haber Ajansı’nda gazetecilik yaptıktan sonra hayatıma farklı bir kulvarda yön verdim. 11 yıldır ilaç sektöründe satış ve pazarlama uzmanı olarak görev yapmaktayım, ayrıca network marketing ve yatırım sektörleriyle de ilgilenmekteyim.

“Hayatımı daha iyi hale nasıl getiririm? Aktif gelirden pasif gelire nasıl geçilir?” gibi sorularının cevaplarını ararken karşıma hem kendi hayatımı hem de birçok kişinin hayatını değiştirecek olan kriptopara sektörü çıktı.

Yatırım sektörleri içinde son zamanlarda karşınıza çıkan  ve yaklaşık bir senedir içinde olduğum Bitcoin, Blockchain ve Kriptopara sektörü hakkında bilgi ve tecrübelerimi sizlere aktarmak istiyorum. Geleceğin parası olarak öngörülen Bitcoin hakkında aklınıza takılan tüm soruları sayfamda cevaplamaya çalışacağım.

Amacım herkesin doğru bilgilere ulaşmalarını sağlamak ve sizlere yardım etmek ve sizlerin hayatına bir nebze olsun dokunarak katkıda bulunmaktır. 

 

2015 yılında Bitcoin ve Blockchain ile tanışan ve bu konularda uzmanlaşan Bilal Yağcı, Blockchain, Bitcoin, altcoinler ve kripto paralarla ilgili haber ve bilgilerin paylaşıldığıwww.kriptoparadunyasi.com ve ücretsiz video eğitimleri sunanwww.bilalyagci.com adlı sitelerin sahibi ve kurucusudur. BY Finansal Danışmanlık şirketini kuran Bilal Yağcı, kripto para sektörü ve doğru yatırımla ilgili ulusal ve uluslar arası danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 

 

 

Yorumunuzu Bizimle Paylaşın!