Hafta Sonuna Damgayı WIN Vurdu: WIN Hacmi Bitcoin’i Geride Bırakabilir Mi?

Son birkaç gündür en çok konuşulan ve takip edilen kripto para birimleri arasında WIN yer alıyor. Çünkü WIN son bir haftada %420 gibi büyük bir artış yaşadı ve hemen her gün yeni bir rekora imza attı. Ancak bu fiyat artışından daha önemli bir durum var gibi görünüyor: Binance’de USDT hacminde WIN, Bitcoin’e çok yaklaşmış durumda.

WIN Fiyat Yükselişi

WINk (WIN) fiyatı aslında 19 Mart’ta bir atak yaptı ve yükseliş grafiğini başlattı. Ancak fiyat deyim yerindeyse şovunu son 3 günde yaptı. 19 Mart’ta WIN 0,0002 dolar bandında işlem görürken bugün fiyat 0,0022 dolar ile rekor kırdı. Yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,0018 dolar ile işlem gören WIN’in bir miktar geri çekildiği görülüyor.

Çok büyük bir ivme yakalayan WIN analistlere göre bir süre yatay çizgide seyredebilir. 0,0016 doların önemli olduğunu ifade eden analistler, bir yükseliş hamlesinin WIN’de 0,0030 doları getirebileceği ifade ediliyor.

WIN, Bitcoin Hacmini Geçebilir Mi?

Elde edilen son verilere göre Binance’de USDT hacminde Bitcoin 2,976 milyar dolar iken WIN hacmi 2,810 milyar dolarda bulunuyor. Dolayısıyla iki kripto para biriminin hacminin birbirine çok yakın olduğu ifade ediliyor.

Yapılan açıklamalara göre eğer WIN hacmi BTC hacmini geçerse bu ilk defa karşılaşılan bir durum olacak ve bu durum WIN fiyatının daha da artmasını sağlayabilir. Bu noktada bazı isimler WIN hacminin bir noktadan sonra Bitcoin’e geçebileceğini ve böyle bir durumda da Bitcoin’de gözle görülür fiyat artışı olacağını ifade ediyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Chiliz Coin Geleceği: CHZ Ne Zaman Yeniden Yükselişe Geçecek?

Sonrakini Oku

Ünlü Analistten BitTorrent (BTT) ve Tron (TRX) İle İlgili Dikkat Çeken Tahmin!

Bir Cevap Yazın