Google Rusya Eski Teknoloji Sorumlusu Credits’e Geçti

Cointelegraph’ın haberine göre Google Rusya eski baş teknoloji sorumlusu Jennifer Trelewicz, Blockchain platformu Credits’in (CS) yeni baş işletme sorumlusu (CBO) olarak çalışmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde yapılan resmi açıklamalara göre Trelewicz Blockchain konusundaki ilk tecrübesini  Rus teknoloji start-up’ıS7 TechLab’ın CEO’su olarak kazandı. Daha öncesinde ise IBM’in sistemler ve teknoloji laboratuvarının yöneticisi ve Deutsche Bank’ta risk ve pazar verilerinin yöneticisi olarak çalıştı.

Yeni Ortaklıklar

Trelewicz konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda IBM gibi büyük şirketlerle varılacak potansiyel işbirliğinin Credits için kilit büyüme fırsatlarından biri olduğunu dile getirdi. Bunun yanında Trelewicz, şirkette yer almasının asıl amacının yeni ortaklıklar için adımlar atmak olduğunu ifade etti ve şu açıklamayı yaptı:

Dünya genelindeki ortaklarla, müşterilerle ve danışmanlarla ilişkilerimizi büyüteceğim ve geliştireceğim.Ayrıca, entegrasyon kurumları da dahil olmak üzere kanal ortaklıklarımızı oluşturmaya büyük öncelik verdim. IBM, karmaşık çözümler projeleri için mükemmel bir ortak ve kurumsal müşteriler için dünya çapında bir bağlantıya sahip.

Eylül 2018’de Credits, Çin teknoloji devi Lenovo’nun Yeni Vizyon Teknolojisi projesine katıldığını açıklamıştı.

Öte yandan 2 Ekim’de yapılan açıklamalarda Blockchain ve kripto para yatırım şirketi Multicoin Capital, eski bir Google ürün yöneticisini yeni yatırım müdürlerinden biri olarak işe aldığını açıklamıştı.

Credits Mainnet’i

31 Mart tarihinde Credits Blockchain şirketi, Mainnet’in piyasaya sürüldüğünü ve kendi ağında Blockchain tabanlı yeni nesil ürünler üzerinde çalıştığını duyurdu. Credits Ana Ağının (mainnet) piyasaya sürülmesi, uzun zamandır beklenen bir gelişmeydi. Bu çabalar, Credits’in dünyadaki geliştiricilerin dikkatini çekmesine yardımcı oldu.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Burj Khalifa’nın Sahibi, Kendi Token’ini Piyasaya Sürüyor!

Sonrakini Oku

Altın Savunucusu: “Bitcoin 2.000 Dolara Düşebilir”

Bir Cevap Yazın