Galatasaray’ın Token Adımıyla İlgili AMA Etkinliği Düzenleniyor

Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden Galatasaray bir taraftar token’ı piyasaya süreceğini 16 Eylül’de yaptığı resmi açıklama ile kamuoyuna duyurmuştu.

Galatasaray Taraftar Token

Galatasaray kendi web sitesi üzerinden yaptığı açıklamada Blockchain şirketi Chiliz’le yeni bir ortaklığa imza attıklarını açıklamıştı. Bu anlaşma sayesinde Galatasaray Spor Kulübü, Socios.com’un bünyesine dahil olan ilk Türk kulübü olarak da adından bahsettirdi.

Bunun yanında Galatasaray Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Dorukhan Acar konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Galatasaray olarak Socios.com projesine katılmaktan ve bu heyecanlı yolculuğa başlamaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu yeni iş birliği taraftar etkileşimi ve küresel taraftar kitlemize erişimimiz açısından bizim için yeni bir fırsatlar dünyası yaratacak olmakla birlikte dijital dönüşüm stratejimizin de bir diğer önemli kilometre taşı olacak.” ifadelerini kullanmıştı.

AMA Etkinliği

Galatasaray ortaklıkları ile ilgili olarak Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus, Türkiye’nin kripto para yatkınlığını yakından takip ettiklerini ve yayınlanan bir Statista raporuna göre Türkiye’nin dijital gelişmeleri yakından takip eden bir ülke olduğunu bildiklerini ifade etmişti.

Binance Türkiye’nin resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan bir açıklamaya göre, CEO Alexandre Dreyfus ile 19 Eylül’de yani bugün saat 19:00’da bir AMA (Bana İstediğini Sor) etkinliği düzenleneceği açıklandı.

Bu açıklamaların ardından Binance takipçileri ve Galatasaray taraftarları yaptıkları yorumlarda etkinliğin 19:05’de yani Galatasaray’ın kuruluş yılında başlatılmasını teklif etti. Bunun üzerine Binance Türkiye yaptığı açıklamayla etkinliğin 19:05’te başlayacağını ifade etti.

Bunların yanında Binance yaptığı duyuruda 1.000 dolarlık bir CHZ Airdrop’u olacağını da belirtti.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

En Büyük Altın Firmasının COO’su: Kripto Paralar Altın İle Yarışamaz!

Sonrakini Oku

Türkiye Ulusal Blockchain Altyapısı Geliştiriyor!

Bir Cevap Yazın