Forbes analisti uyarıyor: “Bitcoin’de Kasım çöküşü yaşanabilir!”

Son Bitcoin çöküşüyle ​​birlikte, BTC 1.000 doların üzerinde düştüğünden, bazı analistler BTC’de daha fazla düşüş tahmin ederken, yatırımcılar yükselişini sürdürüyor.

Naeem Aslam: “Bitcoin’de Kasım çöküşü yaşanabilir!”

Bitcoin fiyatı bu hafta Salı günü 1.000 doların üzerinde bir düşüş kaydettikten sonra, kripto yatırımcıları arasındaki duygu hala canlı kalıyor. Yatırımcılar bazı analistlerin aksine BTC’de yükseliş bekliyor. Ayrıca birçok analist Bitcoin’in yaşadığı yüzde 15’lik kaybın yükseliş piyasasının sona erdiğine işaret ettiğini belirtiyor. Bunlar arasında usta analist ve Forbes yazarı olan Naeem Aslam da bulunuyor.

Son tweet’inde Naeem Aslam, Bitcoin fiyatındaki durumun, Bitcoin geçen yılın Kasım ayından bu yana en büyük düşüşe doğru gittiği için kötüleşeceği konusunda uyarıyor. Naeem Aslam’ın belirttiği grafik, Bitcoin fiyatının 4.000 dolara düştüğünü gösteriyor. Bitcoin şu ana kadar yapmayı başardığı en iyi şey başını hafifçe 8.000 doların üzerinde tutmak olsa da çoğu kripto uzmanı yatırımcıları fiyat düşükken de satın almaya teşvik ediyor. Bunlar arasında Morgan Creek Digital kurucu ortağı Anthony Pompliano ve Morgan Creek CEO’su Mark Yusko  yer alıyor.

 

Kaynak: Kriptoparahaber

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Hacklenen Türk Bitcoin borsası tekrar açılış yapıyor!

Sonrakini Oku

Venezuellalı İki Şirket Kripto PoS Noktaları Kuruyor

Bir Cevap Yazın