Fon Yöneticisi: Bu Altcoin Sene Sonunda Değerini İkiye Katlayabilir

DeFi projeleri arasındaki en popüler kripto para birimlerinden birisi olan Chainlink geçtiğimiz günlerde inanılmaz bir yükseliş dalgası yakalayarak 14 dolara kadar çıktı. LINK fiyatının sene başında 1 dolar bandında olduğu düşünülecek olursa bu kesinlikle inanılmaz bir yükseliş.

Birkaç aydır LINK fiyatının ciddi anlamda düşüş yaşayacağını belirten analistler ve yatırım firmaları olsa da LINK buna rağmen devamlı olarak yükselmeye devam etti ve rekor üzerine rekor kırdı. Şimdi bir kripto para analisti ise LINK’in 32 dolara kadar çıkabileceğini iddia etti.

Chainlink 32 Dolara İlerleyebilir

Cane Island Alternative Investors fonunun kurucu ortaklarından olan Timothy Peterson, LINK fiyatının yıl sonuna kadar 32 dolar seviyesine çıkma ihtimaline sahip olduğunu belirtti. Peterson yine de böyle bir yükselişin çok riskli olduğunu ve bunun sürdürülebilir olmayacağını ifade etti. LINK’in bu seviyede alınmasının oldukça riskli olduğunu belirten Peterson, fiyatın bir anda 9 dolar seviyesine kadar da inebileceğini düşünüyor.

Peterson bu tahminini LINK ağını ve yatırımcı kitlesinin büyümesini analiz ederek yaptığını belirtse de kripto para sektöründe hemen hemen her şey bir anda tersine dönebilir ve bu durum LINK’in sert düşmesine neden olabilir.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Efsanevi Analist XRP Yatırımcılarını Yine Kızdırdı!

Sonrakini Oku

En İyi Teknolojiye Sahip Altcoin Açıklandı

Bir Cevap Yazın