Floki Inu Yatırımcılarına Kritik Uyarı Resmi Kanaldan Geldi: Dolandırıcılara Fırsat Vermeyin

Popüler meme token Floki Inu’nun DAO’ya geçişi geçtiğimiz gün birden fazla borsanın desteğiyle gerçekleştirildi. Floni Inu, 18 Ocak 2021’de FlokiDAO’yu duyurmuştu. Yükseltmenin birinci aşaması 22 Ocak’ta başlamıştı.

FLOKI Sahipleri Dikkat

Floki Inu‘nun DAO dönüşümü kararı birkaç önemli nedenden kaynaklanıyor. İlk olarak kripto para borsaları, Floki’nin merkezi yapıya kayan oluşumu nedeniyle varlığı listelemeye yaklaşmadı. İkinci olarak ise DAO’ya geçişin token’ı güçlü bir şekilde konumlandıracağı düşünülüyor. Bir diğer neden ise daha geniş benimsenme adına bir adımken son olarak istatistikler kripto geleceğinin DAO olduğunu gösteriyor.

Daha önce yalnızca PancakeSwap ve Uniswap’ta yer alan Floki, daha fazla listelenme ile daha fazla platformda kendine yer buldu. StealthEX, Davos Cryptos, Bitrue gibi birçok merkezi borsa Floki’nin DAO yükseltmesini destekledi. Token’ları emanet borsa cüzdanında bulunan Floki Inu sahiplerinin yükseltme sırasında ve sonrasında herhangi bir işlem yapması gerekmedi.

Floki, Ethereum ve Binance Smart Chain’de FLOKI alım satımının devre dışı bırakıldığını duyurdu. FLOKI sahipleri ile tüm merkezi borsalar, yükseltme bitene kadar para yatırma ve çekme işlemlerini askıya aldı. Bununla birlikte tüm akıllı sözleşme adresleri, yükseltme tamamlanmadan önce herkese açık hale getirilecek. Böylelikle yükseltmenin getirdiği değişiklikleri sabırsızlıkla bekleyen dolandırıcıların önüne set çekilmiş olacak. Floki, yatırımcıları uyarırken yükseltilmiş sözleşmelere sahip olduklarını iddia edenlerden gelen mesajların aslı yansıtmadığını bildirdi. İşte iki yükseltilmiş akıllı sözleşme adresi: “Ethereum – https://etherscan.io/address/0xcf0c122c6b73ff809c693db761e7baebe62b6a2e ve Binance Smart Chain – https://bscscan.com/token/0xfb5b838b6cfeedc2873ab27866079ac55363d37e.”

Floki, Utility Savaşında Shiba’yı Hedef Aldı

Medyaya yansıyan bilgilere göre Floki Inu‘nun Shiba’yı devirme gibi bir amacı olup olmadığı sorulduğunda pazarlama başkanı şu şekilde cevapladı: “Hedefimiz bu. Gelecek yıl Shiba’dan daha fazla fayda sağlayacağımıza gerçekten inanıyoruz.”

Bunun yanı sıra yetkili isim, Floki Inu’nun temel amacının Shiba Inu rekabeti değil, FLOKI’yı geliştirmek ve iyileştirmek olduğunu sözlerine ekledi. Floki, dünya çapındaki reklam çalışmaları ile ön plana çıkıyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

SEC, MicroStrategy’nin Bitcoin Muhasebe Standardına İtiraz Etti!

Sonrakini Oku

Sony CEO’su Ken Kutaragi, Metaverse Hakkında Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu!

Bir Cevap Yazın