Elon Musk’ın Tweet’i Yine Etkili Oldu! 763 DOGE Node’u Yükseltildi

Dogecoin geliştirici hesabı “Doge Whisperer” sahibi topluluğa, dünyanın en büyük yenilikçi girişimcisinden biri olan Tesla CEO’su ve en etkili DOGE hayranı olan Elon Musk tarafından desteklenen son 1.14.4 Dogecoin yükseltmesinin önemini hatırlattı.

Elon Musk Tweet Attı, 763 DOGE Node’u Yükseltildi

30 Ağustos’ta Tesla CEO’su Elon Musk, yeni Doge node yükseltmesinin öneminin yüksek olduğunu ve ağı daha güvenli hale getireceğini ve daha sonra işlem ücretlerinin düşmesine yol açacağını söylediği bir tweet paylaştı.

Doge Whisperer’ın geçtiğimiz gün paylaştığı bir tweet ile Dogecoin topluluğuna birtakım açıklamalarda bulundu. Doge Whisperer açıklamalarında, Elon Musk tarafından desteklenen son 1.14.4 Dogecoin yükseltmesinin ne kadar önemli olduğun altını çizdi.

Doge Whisperer’ın tweet’ine göre şimdiye kadar 763 node güncellemeyi gerçekleştirilirken ağın çok daha fazla yeni düğüme ihtiyacı olduğu belirtildi.

Doge Whisperer tarafından paylaşılan tweet’in içeriği şu şekilde;

Elon Musk, Dogecoin node’umuzu yükseltmemizin önemli olduğunu söyledi. Bu, ağın güvenliğini sağlamaya ve işlem ücretlerini düşürmeye yardımcı olacaktır. Şu anda 763 node’luk süreçteyiz ve iyi ilerleme kaydediyoruz. Eski sürümdeki node’unuz varsa, en yeni sürüme yükseltin. Ne kadar çok yeni node, o kadar iyi!

Elon Musk, Medya Kuruluşu İle Dalga Geçti

Doge kurucu ortağı Billy Markus, Elon Musk’ın zamanın nihai para birimi olduğu konusundaki tweet’ini içeren bir haber başlığının ekran görüntüsünü paylaştı.

Ardından bir medya kuruluşu, Elon Musk’ın bu tweet’ini Dogecoin’i içeren bir tıklama tuzağı başlığına dönüştürdü. Dogecoin‘in kurucu ortağı, medya kuruluşunun okurların dikkatini bu şekilde çekme girişimiyle dalga geçti.

Ek olarak Elon Musk da Billy Markus’un tweet’inin altına bir çift gülücük emojisi koyarak medya kuruluşu ile dalga geçti.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Cardano Alonzo Hard Fork’u Kullanımda: Bundan Sonra ADA’yı Ne Bekliyor?

Sonrakini Oku

Rus Dumasından, Bitcoin Madenciliği Yorumu

Bir Cevap Yazın