Elon Musk Tweetleriyle Yine Gündemde: Gizli Altcoin Mesajı Ne?v

Kripto sektörünü her hareketiyle etkileyen ve bir tweetiyle yatırımcılara yön verebilen Elon Musk, son attığı tweetle de çok konuşuldu. Twitter kullanıcıları, Tesla’nın kurucusu Elon Musk’ın son tweetinde gizli bir Dogecoin (DOGE) mesajı olduğuna inanıyor.

Gizli Doge Mesajı

Hali hazırda Dogecoin hayranı olduğu bilinen Elon Musk, ne yapsa olay oluyor. Multimilyoner Elon Musk, beyinin derinliklerinde bulunan, duygu ve düşüncelere hakimiyet sağlatan limbik sisteminin güçlü bir yapı olduğunu belirtiyor. Ayrıca Musk, eğer biri size tokat atarsa diğer yanağı uzatmanın en mantıklı hareket olduğunu da belirtiyor. Bir kullanıcı ise Musk’ın orijinal dili İngilizce olan bu mesajının belli kelimelerini alarak gizli bir DOGE is powerfull yani DOGE güçlüdür mesajının çıktığını belirtiyor. Dolayısıyla Musk, yeniden mizahi bir yolla DOGE ile gündeme geliyor.

Dünyanın en iyi beyin güçlerinden biri olduğu düşünülen Musk’ın tweetindeki felsefi duruş, daha önce Rusya’nın lideri ve Ukrayna’ya savaş açma kararı alan Vladimir Putin’e düello daveti gönderdikten sonra Çeçen liderinin Elon Musk’a Elona Musk demesi sonrasında da görülüyor. Elon Musk, bu feminen yakıştırmadan sonra hemen Twitter’daki kullanıcı ismini Elona Musk olarak değiştirmişti. Hatta bu haraketten sonra birçok bu Elona Musk isimli anonim cüzdanlar platformlarda oluşturulmaya başlamıştı.

Musk ve Kriptolar

Twitter’ı zekasıyla kullanan ve nasıl eğlenmesini gerektiğini bilen Musk, aynı zamanda iyi bir yatırımcı olarak da biliniyor. Musk’ın Dogecoin (DOGE), Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) stokladığı biliniyor. Hafta başlarında FED faiz oranı kararı öncesi de Tesla CEO’su Musk, özellikle kripto varlıklarını satmayacağını da bildirmişti. Bu üç kripto varlık da bu süreç sonrası az da olsa yükseliş gösterdi.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

NFT Devi Yuga Labs, Tanıtım Fragmanını Yayınladı: “Otherside” İsminde Yeni Bir Proje Geliyor!

Sonrakini Oku

Göztepe Fan Token’dan (GOZ) Rekor Geldi! ATH’nin Arkasındaki Sebep!

Bir Cevap Yazın