Efsanevi Rocker Bitcoin Yatırımını Değerlendirdi

70’lerin en popüler rock gruplarından Kiss’in efsanevi bass gitaristi Gene Simmons sadece duygusal olarak bağlantı kurduğu şeylere destek verdiğini belirtti ve Bitcoin’in “ölmediğini” ifade etti.

Simmons’dan Bitcoin Yorumu

Simmons aile şirketlerinin yöneticilerinin buluştuğu bir etkinliğe katıldı ve BTC hakkında görüşlerini paylaştı. Simmons’ın şu anda 300 milyon dolardan fazla varlığı bulunduğu biliniyor. Etkinliğe Anthony Pompliano gibi diğer varlıklı isimlerle birlikte katıldı. Etkinliğin ardından Pompliano müzisyenin sözlerini paylaştı: “Bitcoin volatil olabilir ancak insanlar ne zaman Bitcoin’in öldüğünü düşünse biraz daha yükseliyor.” Pompliano Simmons’ın Bitcoin’i anladığını ifade etti.

Müzisyenliğinin dışında Simmons müzikle bağlantılı olmayan yeni sektörlere yelken açtı. Bazı girişimlerin yöneticiliği yaptı ve markaların toplamda 3 milyar dolar gelir elde etmesine yardımcı oldu. CNBC’ye göre gelirlerin birçoğu vergi ödemelerine gitti. Simmons verdiği röportajda kapitalizmi desteklediğini ancak ABD’deki kapitalist hareketlerin yöneliminden memnun olmadığını dile getirdi: “Arz ve talebe inanırım ve hükümetin ekonomi oyunlarını durdurması gerektiğini düşünüyorum.”

Simmons Bitcoin hakkında daha önce de konuşmuştu. 2017 Ekim ayında TheStreet’e verdiği demeçte Bitcoin’in “ilginç” bir yatırım olabileceğini ve merkezsiz bir para birimi fikrini beğendiğini açıkladı, “Bitcoin’le ilgileniyorum ama sadece yatırımcı olarak.” Simmons’a göre yatırım portfolyosunda çeşitlilik iyi bir strateji ve farklı varlık sınıflarının değerlendirilmesi gerekiyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Tom Lee’den Türk Lirası ve Bitcoin Yorumu!

Sonrakini Oku

Binance Coin İçin İyi Haber

Bir Cevap Yazın