Efsane Analist, XRP’yi Yerden Yere Vurdu!

Peter Brandt sadece kripto para sektöründe değil neredeyse bütün alım satım yapılan sektörlerde tanınan ve bilinen bir isim halini aldı. Brandt bu sektörde Bitcoin hakkında yaptığı açıklamaların yanı sıra, toplam piyasa değerine göre en büyük dördüncü kripto para birimi XRP hakkında söyledikleri ile de tanınıyor. Genellikle XRP’yi eleştiren Brandt yine benzer bir açıklamada bulunmayı ihmal etmedi.

Ripple En Büyük XRP Sahibi!

Bir Twitter takipçisi ile yazışırken sert bir açıklamada bulunan Brandt, Ripple’ın en yüksek miktarda XRP’ye sahip olmasından dolayı asla XRP’ye güvenmediğini ifade etti. Ripple’ın toplam XRP arzının %60’ından fazlasına sahip olduğu biliniyor.

Bu tartışma ise Ripple’ın en büyük destekçilerinden SBI Holdings CEO’su Yoshitaka Kitao’nun Japonya Başbakanı Yoshihide Suga tarafından ekonomik danışman olarak seçilmesinden sonra başladı. İlgili habere “sahte haber” yorumunda bulunan Brandt, XRP yatırımcılarının tepkisini de çekti.

XRP fiyatı ise bütün bu yorumların ışığında yükselmeye ve önemli direnç noktalarını kırmaya devam ediyor. ETH ve BTC’nin sert düştüğü anlarda bile yükselmeyi sürdüren XRP, 0,25 dolara doğru ilerlemekte.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Milyarder İsim Hangi Kripto Paralara Yatırım Yaptığını Açıkladı

Sonrakini Oku

Cumartesilere Dikkat! Büyük Bitcoin (BTC) Satışı Gelebilir!

Bir Cevap Yazın