Duyurular Peş Peşe Geldi! Metaverse Altcoin’i Sert Zıpladı! İşte Analistlerin Beklediği Seviye

Yaprak dökümünün yaşandığı kripto para piyasasında, sürpriz fiyat artışlarının getirdiği geçici bahar havası yatırıcılara bir nebze umut oluyor.

Coinbase ve Polygon Entegrasyonu: SAND, Şaha Kalktı!

Sandbox (SAND), Coinbase Wallet ile entegre olduktan ve Polygon’da LAND dağıtımını etkinleştirdikten sonra yaklaşık %20 arttı. Artan işlem hacmi ve kullanıcı sayısı ile SAND, an itibariyle 1,10 dolardan işlem görüyor. SAND, son 24 saatte önemli oranda ivme kazanarak 1,17 dolara kadar yükseldi. Metaverse coin’i, son 7 gün içinde, %6 arttı. Coingape analistlerine göre, Bir sonraki kritik direnç 1,30 dolarda bulunuyor. Eğer altcoin 1,30 doların üzerine çıkmayı başarırsa, yükselişini sürdürebilir. Ancak kritik direnç seviyesinin üzerine çıkamazsa, Sandbox  önümüzdeki hafta 1,13 ila 1,20 dolar aralığında işlem görebilir.

Sandbox, son 7 gün içinde OpenSea’de en çok işlem gören Polygon NFT koleksiyonu oldu. Bu hafta Sandbox, Coinbase Wallet ile entegrasyon ve Polygon’da LAND dağıtımı olmak üzere iki büyük duyuru yaptı. Özel Polygon Köprüsü, kullanıcıların SAND ve LAND’i Ethereum’dan Polygon’a taşımasına izin verecek. Bu sistem, blok zincirinde daha hızlı işlem hızı, daha az gas ücreti ve daha çevre dostu etkileşimler sunuyor. LAND ve SAND’ın arzı, değeri ve kullanım durumları ise aynı kalıyor. Ayrıca kullanıcılar ASSET ve EXPERIENCE tokenlerini Polygon ağındaki akıllı sözleşmelerine de aktarabilecekler. Sandbox ayrıca Coinbase Cüzdanını Sandbox ekosistemine entegre etti. Firma, Coinbase Wallet desteğinin daha fazla kullanıcıyı  Sandbox meta veri tabanına ve oyun platformuna getireceğine inanıyor.

SAND, Bu Seviyeye Yükselebilir!

SAND, yükselen bir kanalda yukarı doğru hareket eden 50 günlük EMA’nın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, 12 günlük EMA, yükseliş geçişini gösteren 50 günlük EMA’yı geçiyor. İşlem hacmi son 24 saatte %70’in üzerinde arttı. RSI aşırı satım bölgesinin yakınından şu anda 52’de olan sinir çizgisinin üstüne sıçradı. Ralli, alıcıların başka bir yükseliş girişiminde bulunduğunu göstererek 1,11 dolar direncini tersine çevirdi. SAND, 1,11 dolar seviyesinin üzerinde bir mum kapanışı yaaprsa,  Sandbox fiyatı %33 daha artarak 1,52  dolara ulaşabilir

Bir yatırım bankacılığı şirketi olan Citibank, birçok değişken faktörü göz önünde bulundurarak metaverse sektörününe dair çarpıcı bir rapor yayınladı. Citibank metaverse sektörünün 2030 yılına kadar 8 trilyon dolar ile 13 trilyon dolar arasında büyüyebileceğini tahmin ediyor. Metaverse kullanıcılarının sayısı ise beş milyara ulaşabilir. Grayscale tarafından yayınlanan bir araştırma raporu, Metaverse kullanıcılarının sayısının bir buçuk yılda 10 kat arttığını ileri sürüyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Bitcoin (BTC) Ve Dogecoin’de (DOGE) Bu Kritik Seviyelere Dikkat!

Sonrakini Oku

Son Dakika: Kripto Para Şirketi Para Çekmeyi Askıya Aldı! Altcoin Düşüyor

Bir Cevap Yazın