Dünyaca Ünlü Model Bitcoin Konusunda Çok Heyecanlı

Ünlü enkırmen Max Keiser, Paris Hilton ile bir canlı yayında Bitcoin hakkında konuştu. Max Keiser ve Paris Hilton arasında geçen ilginç diyalog büyük ilgi gördü. Ünlü model Paris Hilton Bitcoin konusunda çok heyecanlı olduğunu aktardı.

Amerikalı ünlü model Paris Hilton, Bitcoin ve kripto para dünyası için oldukça heyecanlı olduğunu kaydetti. Bitcoin destekçisi Max Keiser, Bitcoin’in kitlesel benimsenme ile artık daha iyi anlaşıldığını belirtti.

Hilton, Bitcoin Konusunda Çok Heyecanlı

Lider kripto para birimi Bitcoin, son dönemde ünlülerin kitlesel benimsenmesi ile destek gördü. Michael Saylor ve Elon Musk gibi önemli girişimcilerin yatırımları kripto dünyasına ilgiyi artırdı. Geçtiğimiz gün Paris Hilton, Bitcoin’den övgü dolu sözlerle bahsetti. CNBC ile röportajında BTC’ye yatırım yaptığını açıklayan Hilton, bir süredir kripto para piyasasıyla ilgilendiğini aktardı. Hilton şunları kaydetti: “Bitcoin için çok heyecanlıyım. BTC, kesinlikle geleceğe yön verecek.”

Hilton ayrıca NFT’ler hakkında görüşlerini belirtti. Hilton, kedisinin yaptığı bir resmi NFT formatına çevirerek açık artırmada sattığını açıkladı. NFT’leri ilk benimseyen ünlülerden biri olan Hilton, bu alanda oldukça ilgili. Geçtiğimiz dönemde birkaç yeni sanatçıyla birlikte çalıştığını belirten Hilton, yeni bir koleksiyon hazırladığını aktardı. Hilton yeni projesi hakkında heyecanını dile getirirken NFT çalışmalarına devam edeceğini açıkladı.

Satoshi, Bitcoin ve Max Kesier

Hilton’un röportajı Twitter’da trend topic olmasının ardından Keiser Report sunucusu Max Keiser, 2018’den bir fotoğraf yayınladı. Max Keiser, fotoğrafta Stacy Herbert ve Paris Hilton ile Bitcoin hakkında kapsamlı bir görüşme gerçekleştirdiğini aktardı. Medyaya yansıyan haberlere göre Bitcoin destekçisi Max Keiser, Bitcoin’in Paris Hilton’un hayatını değiştirdiğini belirtti. Keiser şunları kaydetti: “Paris’in hayatı kurtuldu. Paris kötü bir yoldaydı. Ancak kurtulmayı başardı. Satoshi’ye teşekkürler.”

Kripto para endüstrisinin en büyük destekçilerinden Max Keiser, kendisini “Satoshi’nin miras savunucusu” olarak tanımladı. Keiser, Hilton özelinde Satoshi’ye teşekkür ederken, “Ben sadece Satoshi’nin hizmetçisiyim” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

ALTCOIN NEDİR? DİKKAT ÇEKEN ALTCOINLER | Bilal YAĞCI

Sonrakini Oku

Bitcoin (BTC) İçin “Arz Şoku” Yaşanacak: Ünlü Analist, BTC Fiyat Tahminini Duyurdu

Bir Cevap Yazın