Dünyaca Ünlü Analist Yatırım Yaptığı 6 Altcoini ve Nedenlerini Açıkladı!

Dünyaca ünlü kripto para analisti Josh Rager, daha önce defalarca yaptığı doğru tahminleri ile adından söz ettirmişti. Rager, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), ve XRP hakkında yaptığı fiyat tahminlerinde başarılı olarak Türkiye içerisinden de çok fazla takipçi edinmeyi başardı. Peki Rager yaşanan boğa sezonunda hala hangi altcoinleri elinde tutuyor ve satmayı düşünmüyor?

Analist Twitter üzerinden yaptığı açıklamada elinde tuttuğu altcoinleri ve nedenlerini açıkladı.

GSWAP

Rager konu hakkında yaptığı açıklamada, elinde GSWAP tuttuğunu ve bunu henüz satmadığını vurguladı. Ekibe oldukça yakın olduğunu belirten Rager, yakında yapılacak bir duyuru sonrasında fiyatın çok daha fazla yükseleceğini vurguladı. Gameswap bu yazının kaleme alındığı an itibariyle son 24 saat içerisinde %230 artış yaşamış ve Rager’a göre artış devam edebilir.

defi yatırımı kripto para

ZUT ve BONK

Rager açıklamasının devamında elindeki ZUT ve BONK’ların hepsini de satmadığını belirtti. 150 dolardan ZUT aldığını belirten analist, hedefinin ise 4.000 dolar ile 5.000 dolar olduğunu vurguladı. Zero Utility Token bundan 3 gün önce 130 dolardan işlem görürken bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 1.737 dolardan işlem görmekte ve %189 artış yakaladı.

Rager, bu hafta Linkswap entegrasyonu ile hedefinin 5.000 dolar olduğunu belirtti. Analist BONK yatırımını ise 0,11 dolardan yaptığını belirtti. 1 dolar üstünden kar almaya başlayacağını belirten analist, önümüzdeki 3 ay içerisinde ise 1,50 dolara kadar çıkılacağını net bir şekilde belirtti. BONK bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,35 dolardan işlem görüyor ve %80 artış yakalamış.

SFI

Rager’ın dikkatini çeken bir diğer kripto para birimi ise SFI gibi gözüküyor. Rager açıklamasında SFI’nin şu an Saffron tarafından akıllı konrtat denetimine tabi tutulduğu söylentisini duyduğunu ve bunun kontrat denetiminden sonra en önemli DeFi projelerinden birisi haline geleceğini düşündüğünü belirtti.

Rager’a gör SFI de bu denetim sonrasında AAVE ve YFI gibi olabilir. Rager, Saffron Finance kripto para biriminin 2.000 dolar üstüne çıkmasını bekliyor. Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 655 dolardan işlem gören SFI, analiste göre 29 Kasım tarihinden önce denetimi tamamlarsa 2.000 dolar seviyesine çıkabilir.

SAV3

Rager elinde hala SAV3Token (SAV3) tuttuğunu da belirtti. Geliştirici ekibinin kalitesine ve yüksek token yakma oranına güvenen Rager, bunların elinde tuttuğu kripto paralar olduğunu vurguladı.

Analist açıklamasının devamında bunların sabırlı bir şekilde elinde tuttuğu ve rekor üzerine rekor kırabilecek kripto paralar olduğunu belirtti. Analist sebebini detaylı açıklamasa da yazısının en altında SHROOM tokenine de yatırım yaptığını vurguladı. Shroom Finance bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,09 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin’in yükselişinin durması, kesinlikle bu tokenlara can verebilir.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Analistten Yeni XRP Tahmini: Bu Fiyat Hayal Değil

Sonrakini Oku

Ünlü İsim Bitcoin (BTC) Karşılığında Arabasını Sattı!

Bir Cevap Yazın