Dev Kripto Para Borsası, LeBron James Detayıyla Super Bowl’a Giriş Yaptı

Merkezi Singapur’da bulunan dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Crypto.com, LeBron James’in kariyerini ve yaşamı değiştiren kararlar verme kavramını kutlayan “The Moment of Truth” adlı bir reklamla Super Bowl’a giriş yaptı.

LeBron James, Crypto.com’un Reklamında Yer Aldı

Dünyanın en büyük basketbolcularından olan ve adını tarihe yazdıran LeBron James, önde gelen kripto para borsası Crypto.com‘un Super Bowl’daki reklamında yer aldı.

Cumartesi günü LeBron James, Crypto.com Super Bowl LVI reklamının kamera arkası görüntülerini Instagram üzerinden yayınladı.

“Fortune Favors the Brave” adlı reklamda, aktör Bentley Green tarafından oynanan genç bir LeBron James, yaşlı benliğine gelecek hakkında soru sorma şansı buldu.

Crypto.com’un yaratıcı direktörü Ben Lay, bu reklam çalışmasına yönelik yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Özünde, bu gerçekten hepimiz hakkında bir hikaye. Hepimiz geleceğimizi etkileyen bu büyük cesur kararları vermek zorunda kaldık. James, çok üstün bir figür, ancak henüz aynı zamanda hepimizin ilişki kurabileceği bu insanlığı getiriyor. Birlikte, yeni nesil inşaatçılara internetin daha iyi bir versiyonunu yaratmaları için ilham veriyoruz.”

James’in geçmişini yeniden yaratmak için, reklamın yönetmeni Calmatic, NBA yıldızının çocukluk odasına benzeyen ve James’in meteorik yükselişine başladığı Ohio’daki Saint Vincent-Saint Mary Lisesi’ne atıfta bulunan bir set inşa ettirdi.

Aynı zamanda Michael B. Jordan yapımı “61st Street” dizisinde liseli bir sporcu olarak rol alan Green, idolünü Super Bowl reklamında oynama fırsatının onu “suskun” bıraktığını söyledi.

Dev Borsalar Super Bowl’da

Bu yılki Super Bowl kripto reklamlarıyla dolup taşıyor, bu da kripto para borsalarının ilgi odağı olmaya hazır olduklarının açık bir işareti.

Super Bowl reklamı, Crypto.com‘un Ekim ayında başlayan “Fortune Favors the Brave” kampanyasının bir parçası. Erken bir reklam Matt Damon’ın başrol oynadığı ve Damon’ın kripto para birimine yatırım yapmayı uzay araştırmasıyla karşılaştırmasından sonra Twitter’da tepkilere yol açtı.

Super Bowl, Pazar günü saat 18: 30’da ET’de başlayacak. Ayrıca yayının rekor sayıda kripto reklamı içermesi bekleniyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Teknoloji Devi Intel, Kripto Para Madenciliği Girişimini Başlattı!

Sonrakini Oku

Bitcoin Eleştirmeni Peter Schiff’ten Korkutan BTC Açıklaması: Bu Formasyona Dikkat

Bir Cevap Yazın