Deneyimli Analist, Güncel Durumu Değerlendirdi: Bitcoin (BTC) ve Ethereum’daki (ETH) Teknik Görünüm!

Tecrübeli teknik analist John Bollinger, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile Bitcoin (BTC) ve Ethereum’daki (ETH) teknik görünümü değerlendirdi.

John Bollinger Teknik Görünümü Değerlendirdi

Bollinger bantlarının mucidi tecrübeli teknik analist John Bollinger, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve Ethereum’daki (ETH) güncel durumu değerlendirdi. Güncel durum değerlendirmesi yapan deneyimli analist, teknik görünümün olumlu olduğunu, BTC ve ETH‘nin haftalık grafiklerinde pozitif sinyaller verdiğini savunan bir paylaşım yaptı.

Ek olarak yine çok sayıda analist, Bitcoin’deki günlük kapanışa dikkat çekerek lider kripto para biriminin yukarı yönlü fiyat hareketlerine devam edebilmesi adına gereken yükseliş ivmesini kazanmış olabileceğini iddia etti.

Kripto Para Piyasası, Güçlü Bir Yükseliş İvmesi Yakaladı

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), kaydettiği son yükseliş hareketleri ile birlikte yukarı yönlü bir ivme kazandı. Son 24 saatlik zaman diliminde ortalama %15’lik gibi bir değer artışı yaşayan Bitcoin, yeniden 43.000 dolar fiyat seviyelerinin üzerinde işlem görmeye başladı. Bitcoin’deki bu değer artışları, kripto para piyasasına da güçlü bir yükseliş ivmesi kazandırdı. Altcoin’lerin çoğu, yönünü yeniden yukarı çevirdi. Ethereum, kaydettiği son değer artışlarının ardından 3.000 dolar fiyat seviyelerine önemli ölçüde yaklaştı.

Özellikle Terra (LUNA), son 24 saat içerisinde kaydettiği yükseliş hareketleri ile birlikte piyasa değeri yüksek kripto para birimleri arasında öne çıktı. LUNA, ortalama %20’lik bir değer artışı ile kritik direnç seviyelerini aşmayı başardı ve 88 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Kripto Borsasında Önemli Gelişme: Bu Fan Token Artık Bu Borsada Listelenecek!

Sonrakini Oku

Rusya’ya Bir Darbe de Kripto Borsasından: Yasaklamalar Başladı!

Bir Cevap Yazın