Coinsfera ile Kapalı Çarşı’da Bankasız Sınırsız Kripto Para İşlemi Yap!

Coinsfera, saniyeler içinde nakit paranızla 500’den fazla kripto para üzerinden alım satım işlemi gerçekleştirebileceğiniz bir nakit noktasıdır. Coinsfera, İstanbul dahil Dubai ve Ukrayna’nın da içinde bulunduğu noktalarda 20’den fazla çalışanıyla kripto para meraklılarına hizmet veriyor.

Coinsfera’nın resmi web sitesinde yapılan açıklamalara göre dijital varlıkların büyük çoğunluğu yüksek güvenlikli çevrimdışı depolarda saklanıyor. Ayrıca Coinsfera’nın cashpoint’lerinde en büyük kripto para birimlerinin neredeyse tamamı destekleniyor.

Bunların yanında Coinsfera, Blockchain’in el attığı her endüstriyi kökten değiştireceğine ve kendilerinin de bu alanda Blockchain danışmanlık hizmetleri vermeyi amaçladıkları ifade ediliyor.

Neden Coinsfera?

Çoğu zaman kripto para birimleriyle gerçekleştirilen alım satım işlemleri karışık, zor, zaman alan ve riskli olabiliyor. Coinsfera bunların önüne geçmeyi amaçlıyor. Coinsfera nakit noktalarında mümkün olan en iyi fiyatlarla ve tam şeffaflıkla işlemlerin hızlı bir şekilde yürütülmesi amaçlanıyor.

Yapılan açıklamalara göre Coinsfera, Bitcoin ve diğer kripto para işlemlerini sezgisel, hızlı ve güvenilir hale getiriyor. Coinsfera ile al sat işlemlerini gerçekleştirdiğiniz zaman aşağıdaki avantajlardan faydalanmış oluyorsunuz:

  • Rekabetçi Fiyatlandırma: Coinsfera yalnızca küçük bir komisyon karşılığında müşterilerine güvenilir uluslararası ağı üzerinden Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto paralarla işlem yapma imkanı tanıyor.
  • Kazanılmış İtibar: Coinsfera 2015 yılından bu yana verdiği hizmet sayesinde müşterilerinin güvenini kazanmaya devam ediyor.
  • Hızlı ve Düzenli İşlemler: Coinsfera ile anında cebinizdeki nakit ile Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Esnek İşlem Limitleri: Coinsfera noktalarında istediğini miktarlarda alım satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek emirler için ise Trading Desk ekibi hizmet veriyor.
  • Güvenlik: Coinsfera ofisleri ilk kurulduğu günden bu yana müşterilerin takdirini kazanan seviyede güvenlik standartlarıyla hizmet veriyor.

İstanbul’daki Şube

Herhangi bir banka aracılığı olmadan, kolay ve hızlı bir şekilde çok fazla sayıda kripto para alım satımı yapabileceğiniz Coinsfera’nın bir ofisi de İstanbul’da hizmet veriyor. Coinsfera sayesinde Kapalı Çarşı’da güvenilir bir şekilde kripto para alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca bunların yanında Coinsfera’nın yaptığı açıklamalara göre Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu kişilerin de ofislere ilgisi çok büyük… Çünkü insanlar bu ofisler aracılığıyla banka hesapları olmadan kripto para işlemi gerçekleştirebiliyor. Coinsfera, yüksek hacimli işlemler yapan müşterilerin banka hesaplarına blokeler konulabildiği için müşterilerin özellikle yüksek hacimli işlemlerde kendilerini tercih ettiklerini belirtiyor. Aslında bu da tam olarak kripto paraların ortaya çıkış felsefesine uyuyor. Dolayısıyla Coinsfera’ya olan rağbette günden güne artıyor.

İstanbul’un yanı sıra Coinsfera’nın Dubai’de de bir şubesi bulunuyor. Ayrıca Coinsfera Türk müşterilerinin de ilgisinin çok büyük olduğunu, hatta şehir dışından gelen çok fazla müşterileri olduğu için ilerleyen zamanlarda İzmir, Ankara ve Antalya’ya da birer şube açma hedefleri olduğunu ifade ediyor.

Coinsfera, kripto paralarla ve Blockchain teknolojisiyle finansal sistemin yeniden doğacağını düşünüyor. Bu yüzden de şirket logosu olarak Anka Kuşu’nu tercih ediyor. Şirket bu konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanıyor:

Blockchain teknolojisi, bizim düşüncemize göre bitmeyen bir teknoloji olacaktır.

Coinsfera’ya Changpeng Zhao Desteği

Coinsfera’yı dünyanın büyük kripto para borsalarından olan Binance’in CEO’Su Changpeng Zhao da destekliyor. Zhao kendi Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla Binance Coin’in nihayet Coinsfera’nın Dubai ve İstanbul ofislerinde listelenmeye başlandığını duyurmuştu. Ayrıca Zhao yaptığı açıklamalarda, “Yüz yüze ve hızlı BNB işlemlerini, TRY ve AED ile sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Ripple Sanıldığı Gibi Merkezsiz Mi?

Sonrakini Oku

Ethereum Yeniden Şahlandı! Yükselişin Sebebi Ne?

Bir Cevap Yazın