Coinbase Pro, 5 Yeni Altcoin’i Listeliyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Coinbase’in profesyonel ticaret kolu Coinbase Pro, bugün yaptığı açıklama ile 5 yeni kripto para birimini platformda listeleyeceğini duyurdu.

Coinbase Pro 5 Altcoin’i Listeliyor

Borsa tarafından yapılan açıklamada, Coinbase Pro da listelenecek kripto para birimleri arasında IoTeX (IOTX), Orion Protocol (ORN), Quickswap (QUICK), Tribe (TRIBE) ve TerraUSD (UST) yer alıyor.

Kripto para birimleri likidite koşullarının karşılanması durumunda, 11 Ağustos Çarşamba günü işleme açılacak.

Öte yandan Coinbase Pro, bugünden itibaren gelen IoTeX (IOTX), Orion Protocol (ORN), Quickswap (QUICK), Tribe (TRIBE) ve TerraUSD (UST) transferlerini de kabul etmeye başladığını bildirdi.

Coinbase’in Açıklamaları

Coinbase tarafından yapılan açıklamanın bir kısmı şöyle:

Müşterilerden aldığımız en yaygın taleplerden biri, platformumuzda daha fazla kripto para birimi ile işlem yapabilmektir. Listeleme sürecimizin şartları uyarınca, zaman içinde standartlarımızı karşılayan daha fazla varlığı desteklemeyi öngörüyoruz. Son zamanlarda borsamızda listelenen kripto para birimlerini şu şekilde:

Alchemy Pay (ACH), PlayDapp (PLA), Rai Reflex Index (RAI) Harvest Finance (FARM) Fetch.ai (FET) Paxos Standard (PAX) ve Polymath Network (POLY), Clover Finance ( CLV), Mask Network (MASK), Rally (RLY), BarnBridge (BOND), Livepeer (LPT), Quant (QNT), Chiliz (CHZ) Keep Network (KEEP), Polkadot (DOT), Solana (SOL), Gitcoin (GTC), Enzim Token (MLN), Amp (AMP), Dogecoin (DOGE) ve İnternet Bilgisayarı (ICP).

10 Ağustos Salı gününden itibaren, IOTX, ORN, QUICK, TRIBE ve UST’nin Coinbase Pro’ya gelen transferlerini kabul etmeye başlayacağız. Likidite koşulları karşılanırsa, alım satım işlemleri, 11 Ağustos Çarşamba günü 20.00’da başlayacaktır.

Coinbase’in Duyurusunun Ardından Fiyatlar Uçtu!

Coinbase’in listeleme haberinin etkisi ile kripto para birimleri sert bir şekilde yükselişe geçti.  IoTeX (IOTX), Coinbase’in listeleme haberinin ardından %63 yükseliş yakaladı. Öte yandan Orion Protocol’de (ORN) haberin ardından %10 luk bir artış yakaladı ve şu anda 10.14 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Quickswap (QUICK) %23’lük bir artışla 697.89 dolardan işlem

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Türkiye Fan Token Piyasası: Hangi Türk Kulüplerinin Fan Token’ı Var?

Sonrakini Oku

Ripple Köşeye Sıkıştı! SEC Özel Mesajların İncelenmesini İstiyor

Bir Cevap Yazın