Coin Bureau Açıkladı: Bu Metaverse Coin Yakın Zamanda 2X Yapacak!

Son zamanlarda oyunlarla ilgili kripto para birimlerine büyük bir ilgi olduğu görülüyor. Çünkü bu kripto para birimlerinin hem metaverse hem NFT hem de oyunu birleştirmesi geleceğin kripto para birimleri olarak anılmalarını sağlıyor. Bu noktada YouTube’un en popüler kripto para kanallarından olan Coin Bureau, bir oyun tabanlı projenin kripto para biriminin önümüzdeki haftalarda iki kata kadar artış yaşayacağını ve en büyük oyun kripto para birimi haline geleceğini dile getirdi.

“The Sandbox 2x Yapacak”

Coin Bureau, Ethereum tabanlı oyun projesi Sandbox‘ın (SAND) önümüzdeki haftalarda 2 kat artacağını ve böylece piyasadaki en büyük oyun kripto para birimi haline geleceğini dile getirdi.

Yatırımcı SAND’ın oldukça fazla yükselmiş göründüğünü, ancak beklediği kadar hızlı geri çekilmediğini söylüyor. Bu sebeple analiste göre SAND’de yükseliş trendinin devam etmesi planlanıyor gibi görünüyor.

Analiste göre bunun ilk nedeni, Sandbox’taki NFT’lerin herhangi bir NFT koleksiyonu arasında en çok işlem görenlerden biri olmasıdır. Bu alımların çoğu da SAND’da yapılıyor.

İkinci olarak, yatırımcı Sandbox’ın ilk 100 kripto para biriminin hemen sınırında olduğuna dikkat çekiyor, bu da nispeten orta büyüklükte bir piyasa değerine sahip olduğu anlamına geliyor.

Dolayısıyla analiste göre SAND’in fiyatının artması Axie Infinity‘nin AXS’si gibi daha yüksek piyasa hacmine sahip kripto para birimlerinin fiyatının artmasından daha kolay.

Token Ekonomisi Oldukça Sağlam

Üçüncü olarak analiste göre SAND’ın token ekonomisi oldukça sağlam. SAND’ın maksimum arzı 3 milyar ve hak ediş programı eşit olarak dağılmıştır. Bununla birlikte kilitli bir miktar SAND’ın kilidi 1 Aralık’ta açılacak ve bu piyasada bir miktar baskı oluşmasına sebep olabilir. Yine analist SAND’ın teknik görünümünün çok sağlam olduğunu ifade ediyor.

Bu sebeple eğer kripto para piyasasının geri kalanında da aşağı yönlü bir hamle olmazsa SAND önümüzdeki haftalarda 2 katlık bir artış yaşayabilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

En Büyük Üçüncü Bitcoin (BTC) Balinası, Düşüşü Böyle Değerlendirdi

Sonrakini Oku

KuCoin, Metaverse Projeleri İçin 100 Milyon Dolarlık Bir Fon Başlattı

Bir Cevap Yazın