Charles Hoskinson’dan İddialı Cardano Açıklaması!

IOHK‘nın CEO’su ve Cardano (ADA) topluluğunun önemli ismi Charles Hoskinson, topluluğun merak ettiklerini yanıtladı ve kripto para sektörünün geleceği hakkında konuştu.

Cardano (ADA) 1 Milyar Kullanıcıya Ulaşacak

ADA’nın diğer kripto para birimlerine göre fiyat açısından geride kaldığını kabullenen ve bundan memnun olmadığını açıklayan Hoskinson, bunun deneysel bir proje olarak başladığını ancak bu imajından sıyrıldığını da itiraf etti. Cardano’nun dünya çapında bir finansal işletim sistemi kurmayı hedeflediğini vurgulayan CEO, zamanlamanın doğru olması durumunda Cardano’nun bir milyardan fazla kullanıcıya ulaşacağını, bunun ideal kullanım miktarı olduğunu da ekledi.

Çektiği en son soru cevap videosunda konuşan Hoskinson, Cardano’nun 2020 yılının yükseliş anlarında oldukça büyük bir piyasa ve marka yenileme operasyonu geçireceğini ifade etti. Cardano üzerinde çok fazla düşündüklerini ve bunu dünyanın en büyük, en çok kullanılan kripto parası yapmak için hiç durmadan çalıştıklarını iddia eden Hoskinson, bütün bu sürecin oldukça uzun olduğunu ve sabır gerektiğini de ima etti.

Kripto para birimlerini eleştiren kişilerin bir zaman sonra Cardano’yu izleyip pişman olacaklarına da değinen Hoskinson, yakın tarihte Haskell ağ düğümünün piyasaya sürülmesi konusunda önemli bir adım attıklarını da hatırlattı. Haskell’in ilk önemli piyasaya sürümü önümüzdeki hafta yapılacak ve bütün Cardano topluluğu büyük bir heyecanla bunu beklemekte.

Cardano yatırımcılarının asıl beklediği büyük haber ise Shelley olarak bilinen ağ güncellemesi ve bunun ne zaman geleceği hala kesinleşmedi.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Uzman analistten 2020’nin en iyi kripto para birimleri tahmin listesi

Sonrakini Oku

Çin’deki Blockchain Gelişmeleri

Bir Cevap Yazın