Changpeng Zhao BNB’nin Liverpool’dan Davet Aldığını Duyurdu

Tüm kripto paralar, benimsenmelerini hızlı bir şekilde arttırarak öne çıkmak için mümkün olan her yolu denemeye devam ediyor. Piyasa değerine göre CoinMarketCap’te en popüler kripto paralar arasında yedinci sırada yer alan Binance Coin de bu amaçla çalışmalarına devam ediyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao BNB’nin, İngiltere’nin en köklü futbol kulüplerinden Liverpool’dan davet aldığını açıkladı. Ancak Tron CEO’su Justin Sun’ın aksine Changpeng Zhao bu daveti soğukkanlı davranarak bir ortaklık olarak gösterme çabasına girmedi.

Dünyanın en popüler kripto para borsalarından Binance’in başarılı CEO’su Changpeng Zhao resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Binance Coin’in Liverpool’dan çok havalı bir davet aldığını duyurdu. Öyle ki başarılı CEO, davetin gerçek olduğunu ispatlamak için video dahi paylaştı.

Liverpool, dünyadaki her türlü organizasyonun veya kurumun kendisiyle ilişkilendirmek için can attığı oldukça büyük bir İngiliz futbol kulübü. Bu nedenle Changpeng Zhao’nun Binance Coin’in popülerliğini arttırmak için bu daveti takipçileriyle paylaşması oldukça doğal. Hatta bu davet Binance Coin’in tüm dünyada daha fazla benimsenmesine yol açabilir.

Binance Coin örneğiyle benzer şekilde Tron’un Justin Sun’ın açıklamalarından yola çıkarak Liverpool ile işbirliği yapacağını duyurmuştuk. Ancak Liverpool yetkililerince Decryptmedia’ya yapılan açıklamada söz konusu işbirliği iddiaları yalanlanmıştı. Kripto para sektörünün vukuatlı çocuğu Justin Sun, Liverpool’la işbirliğine yapacaklarını şu paylaşımla duyurmuştu:

Benzersiz ve yenilikçi davetiniz için teşekkürler, Liverpool! Bundan etkilendim ve Tron’un yeni partnerliğini birlikte keşfetmeyi dört gözle bekliyorum!

Liverpool ise birçok şirkete, şirketlerin işlerini “daha iyi anlamaları” için resmi olmayan bir davet gönderdiklerini ve Sun’ın bu daveti yanlış yorumladığını açıklamıştı.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Binance Coin İçin İyi Haber

Sonrakini Oku

Sektörün Büyük Oyuncuları Bu Ülkedeki Borsaları Tek Tek Satın Alıyor

Bir Cevap Yazın