Cash Dex Dijital Ekosistemi Nedir?

“CDX” – Türkiye yasaları çerçevesinde tescil edilmiş bir merkeziyetsiz dijital ekosistemdir. CDX” merkeziyetsiz dijital ekosisteminin esas görevi, kaynak kullanıcıların konforlu çalışma ve yüksek bilgi güvenliği seviyesini desteklemek için, teknolojik gelişmeyi sağlamaktır. En önemli gelişme yönü ise piyasa tarafından en çok ihtiyaç duyulan enstrümanların geliştirilerek, sistemde uygulamaya konulmasıdır. Bunun sayesinde sisteme yeni oyuncuların katılmasını ve böylece sistemin ve bu sistemdeki finans enstrümanın, yani “CDX” Token’in sermaye değerinin, sürekli ve istikrarlı büyümesi sağlanacaktır.

2021 yılında Kripto para piyasasının anlık değeri 2 Trilyon Doları aşmış, bu doğrultuda borsaların komisyon kazançları da büyük ölçüde artmıştır. Örneğin Binance borsasının günlük kazancı 3,5 Milyon Doları bulmaktadır ki bu rakam gerçekten mevcut piyasa şartlarının çok ama çok yukarısındadır. Cash Dex; gelir elde etmek ve bunun gelişmesine ilgi duyan her tarafa sınırsız olanaklar sağlayan, merkeziyetsiz borsa altyapısını içinde barındıran benzersiz bir konsept sunuyor.

Türkiye’deki ilk merkeziyetsiz borsa olması ve içerdiği birçok borsa türevi özelliğin yanı sıra elde ettiği kazançları topluluğuyla paylaşmasıyla ALANINDA ÖNCÜ BİR EKOSİSTEM olacaktır.

“CDS” , projeden akıllı temettü almasını sağlayan ilk merkeziyetsiz finans ekosistemi olacaktır. Merkezi olmayan “CDX” sistemi, fonlara ve yatırımcılara temettü ödemelerine kar dağıtımı yapılandırmıştır. Elde edilen kar, hedef fonlara dağıtılır, bu nedenle akıllı temettü ödemeleri hedeflenebilir niteliktedir ve sistemdeki kişisel hesap aracılığıyla herhangi bir zamanda, Binance Smart Chain Explorer’daki kullanılan veri işleme teknolojilerinin şeffaflığı ile sağlanan operasyonel faaliyetlerine aşina olabilecek yatırımcılara gönderilir. Cash Dex cüzdanınızdaki miktarın toplam arza oranı doğrultusunda hissedarlarının her takvim günü sonunda kazanç elde etmesini sağlar.

Cash Dex ekibi, gelecekte ekonominin; globalleşmiş, şeffaf, merkeziyetsiz bir finansal sisteme bağlanmak isteyen herkese serbestçe dağıtılacağına ve herkes tarafından erişilebilir olacağına inanıyor. Cash Dex projesi, seçilmiş birkaç denetleyici kurumdan ziyade, bütün insanlara finansal erişim sağlama amacından doğan vizyonumuzla ortaya çıkmış ve kendinden bağımsız ve benzer fikirli ortakların katılımı ile yeni bir yapı altında, fiyat-istikrarlı kripto varlıkların yaratılmasını, geri kazanılmasını ve akışını yönetmek üzere güvenli bir ağ şeması oluşturmayı hedeflemektedir. Piyasada gözlemlediğimiz mevcut tahmin ve trendlere dayanarak yaptığımız Cash Dex Merkeziyetsiz Dijital Ekosistemi gelişme iş planı hesaplamalarında, kötümser tahminler çerçevesinde büyümeyi yıllık %40 ve iyimser tahminlerde ise yıllık %100 öngörüyor.

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

FAST Kullanıcılarının Beklediği Tarih Geldi! Konu Kripto Yatırımcılarını da İlgilendiriyor!

Sonrakini Oku

BURGER, SUSHI, CAKE, PIZZA Token Neden Popüler? Yatırım Yapmaya Değer Mi?

Bir Cevap Yazın