Cash Dex Coin Nedir? Nereden Alınır?

Cash Dex merkeziyetsiz kripto para borsasının tokenidir. Toplam 100 milyon adet BEP20 formatında üretilecek olup, Cash Dex borsanın tüm alanlarında (Swap, Likidite Havuzu Oluşturma, Staking Kazancı vb.) kullanılacaktır. Aynı zamanda yatırımcılarına farklı borsalarda işlem görmesinden dolayı avantaj sağlayacaktır. Yukarıda sözü geçen tüm bu işlevlerin yerine getirilmesi, Cash Dex Coin’i çoklu kullanım alanları açısından uygulanabilir kılmaktadır. Ayrıca kripto para birimlerinin geniş çapta benimsenmesi ve yaygınlaşmasında köklü yerel ve küresel kripto borsalarının etkin rolü olmuştur. Cash Dex Coin’in birincil kullanım alanı, kripto para birimi piyasalarında yüksek volatilite ile mücadele etmek için takas işlemlerinde, uygun para giriş çıkışları için alternatif çözümler sunabilme yeteneğidir.

 

Bu bağlamda Cash Dex Coin, özellikle menkul kıymetlerin düşüş dönemlerinde dahi, kullanıcılara sunacağı işlem çiftleriyle kripto para işlemine kritik önem taşıyan resmi alım satımlarda devam edilebilmesini sağlar. Cash Dex Coin’in temelinde yatan teknoloji şeffaflığa dayalı olup, onu halk tarafından izlenebilir kılar. Cash Dex Coin ile gerçekleştirilen tüm işlemler ağın yönetim ve güvenliğini sağlamak amacıyla akıllı sözleşmelere tabidir. Blokzincir uzmanları, yazılım mühendisleri, finans yöneticileri ve akademisyenlerden bir araya gelen ekip ve iletişim ağı ile Cash Dex Coin, blokzinciri teknolojisi konusunda farkındalık yaratmayı amaçlar. Bu farkındalık ile birlikte geleneksel finans sisteminden yarının merkeziyetsiz finans sistemi ile bağlantı kurma vizyonunu uygulamak üzere hizmet verir.

Cash Dex Coin Arzı Ne Zaman ve Hangi Adette Gerçekleşecektir?

CASH DEX COIN (CDX) COIN ARZI DAĞITIMI

CDX 1: 10.000.000 adet = 0.1~0.15 USD

CDX 2: 20.000.000 adet = 0.2~0.3 USD

CDX 3: 40.000.000 adet = 0.4~0.6 USD

Geliştirme Takımı: 10.000.000 adet

AirDrop Miktarı: 10.000.000 adet

Yönetim Takımı: 10.000.000 adet

Şeklinde olacaktır.

Cash Dex Coin Nasıl Alınır?

Cashcoindex.com adresi üzerinde bulunan link sayesinde Dodoex borsasına geçen katılımcılar, kendilerine ait olan Trust Wallet, Metamask ve benzeri cüzdanlarını bağlayarak, CDX alımlarını gerçekleştirebilirler. CDX alımları 3 faz olarak gerçekleşecektir. Her fazda farklı ve lineer satış gerçekleşecek olup erken alım yapan kullanıcılar daha uygun fiyatlardan hisse sahibi olabileceklerdir. 30 Ağustos tarihinde gerçekleşecek borsa açılışı ile CDX1, CDX2 ve CDX3 tokenlerini CDX ana tokene dönüştürebileceklerdir. Gerçekleşecek tüm aktarımlar akıllı kontratlarla hazırlanmıştır.

 

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Kripto Para ICO Çalışması Yayınladı! İşte Detaylar

Sonrakini Oku

Elon Musk’tan Şaşırtan Dogecoin Paylaşımı

Bir Cevap Yazın