Bu Şaka Coin Severler Yakma Partilerine Devam Ediyor: Milyonlarca Token Yakıldı!

Shiba Inu (SHIB), şaka coinler arasında en çok sevilenlerden biri olarak biliniyor. Özellikle token yakma partileri ile sıkça gündeme gelen SHIB severler, 10 farklı işlemle 213 milyon SHIB tokenı yaktılar. Ayrıca önümüzdeki on bir gün içerisinde bunun iki katından fazlasını yakmayı da planlıyorlar.

Daha Fazlası da Geliyor!

SHIB yakma olaylarını inceleyen bir platform olan Shibburn, bu verileri sağlıyor ve Dogecoin (DOGE)’den sonra en popüler olan bu meme tokenının yakımlarının Mart ayı için henüz bitmediğini de belirtiyor. Dev bir SHIB yatırımcısının önümüzdeki günlerde 514 milyon SHIB tokenını yakmayı planladığı bildiriliyor ve SHIB severler bunu dört gözle bekliyor.

Yakma işlemleri, tokenların soğuk bir cüzdana gönderilmesi ile gerçekleşiyor ve böylece tokenın değerinin artması bekleniyor. Token yakma eylemine en çok SHIB’te karşılaştığı gözleniyor ve hatta bu yakma partileri için SHIB’in özel bir platformu da bulunuyor.

Etherscan’daki verileri takip ederek SHIB yakma eylemlerini anlık paylaşan Shibburn, 2 Mart’ta da 30 milyon SHIB tokenının yakılıp arzdan kaldırıldığını iletiyor. İki işlemde gerçekleşen bu yakma eylemlerinin Shiba Coffee Company ve Smile Lab Games tarafından yapıldığı raporlanıyor.

SHIB Sempatisi

Bir yandan SHIB tokenı yakmaları ile gündeme gelen Shiba Inu, aynı zamanda balinalarca da sıkça satın alınıp stoklanıyor. Bu stoklamalarla SHIB, balinaların en sevdiği ilk on kripto para birimleri listesinde yerini alarak adını sağlamlaştırıyor. Bu gelişmelerle SHIB’in değerinin artması bekleniyor ve SHIB severler yakma partilerine oldukça ilgi gösteriyor. Ayrıca Shiba Inu, metaverse alanındaki gelişmeleri ve sektör dışı yaptığı ortaklıklarla da adından sıkça söz ettiriyor. Bir meme token olarak başlayan Shiba Inu, kripto piyasasında giderek benimseniyor ve popülaritesi giderek artıyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Metaverse Coin’lerde Son Durum: MANA, SAND ve ENJ

Sonrakini Oku

Balinalar Bu Altcoin’e Akın Ediyor!

Bir Cevap Yazın