Bu NFT Projesi Büyük Bir Yatırım Alabilir ve Değeri 5 Milyar Dolara Çıkabilir!

Elde edilen son bilgilere göre risk sermayesi fonu Andreessen Horowitz ile Bored Ape Yacht Club NFT’lerinin arkasındaki Yuga Labs büyük bir anlaşma için görüşmelerde bulunuyor. Eğer görüşmeler olumlu sonuçlanırsa Yuga Labs, Andreessen Horowitz’den büyük bir yatırım alabilir.

Yuga Labs’in Değeri 5 Milyar Dolara Ulaşabilir

Financial Times’ın haberinde Yuga Labs’in yeni bir finansman turunda milyonlarca dolarlık hisse satmaya hazırlandığı ifade ediliyor. Facebook, Twitter ve Airbnb pek çok büyük firmanın ilk dönem yatırımcılarından olan Andreessen Horowitz ise Yuga Labs’in yatırımcılarından biri olmak için adımlar atıyor. Eğer bu anlaşma gerçekleşirse Yuga Labs’in değerinin 5 milyar dolara kadar ulaşabileceği düşünülüyor.

Bunların yanında Bored Ape Yacht Club, Nisan ayında Yuga Labs tarafından kuruldu ve Snoop Dogg, Eminem ve Migos gibi pek çok ünlü isimden ciddi destek gördü. NFT koleksiyonun popülaritesi de kullanıcı ile buluştuğu günden bu yana artıyor.

Ayrıca nadir bir Bored Ape NFT’si Ekim ayında 3.4 milyon USD’ye satıldı ve yakın zamanda başka bir Bored Ape NFT’si Rolling Stone dergisinin kapağını süsledi. Ayrıca Bored Ape NFT’lerinin floor price’ı 99,3 ETH seviyesinde bulunuyor. Yani koleksiyon parçaları çok ciddi rakamlara alıcı buluyor.

Bored Ape Yacht Club Topluluğu

NFT koleksiyonu, topluluk ile sıkı bir iletişim içinde bulunuyor ve popülerliğinin bir kısmı da zaten buradan geliyor. NFT ekosisteminde topluluk çok önemli bir faktör olarak karşımıza çıkıyor ve topluluğu güçlü olan projeler genel itibari ile hızlı bir büyüme yaşıyor.

Bunların yanı sıra Yuga Labs, koleksiyoncuların Bored Ape NFT’lerine tamamen sahip olduklarını söylüyor ve NFT’leri uygun gördükleri herhangi bir şekilde kullanmaları için telifsiz lisans veriyor. Ayrıca Bored Ape Yacht Club NFT’leri için bir roadmap 2.0 hazırlandı ve bununla birlikte çeşitli etkinlikler, mobil kullanım ve blockchain oyunun geleceği biliniyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Yatırımcılar Meta Yerine Bu Metaverse Altcoinlerine Akın Edecek!

Sonrakini Oku

Amerika ve Çin Arasında Kripto Para Savaşı! Senatör Pat Toomey Açıklamalarda Bulundu!

Bir Cevap Yazın