Bu Metaverse Coin Artık KuCoin’de Listeleniyor!

Kripto para borsaları arasında yükselen bir ivmeye sahip olan KuCoin, bir metaverse coin olan CEEK VR (CEEK)’i artık listeleyeceğini duyurdu. KuCoin, platformunda CEEK/USDT çiftini desteklemeye başlayacak. Ayrıca platform, bu listelenme sonrası satın alma işlemlerinin 8 Nisan 2022 saat 12:00’de başlayacağını bildiriyor. Buna ek olarak platform, CEEK ile çekme işlemlerinin ise 9 Nisan 2022 saat 13:00’de başlayacağını da belirtiyor.

Nedir Bu CEEK?

CEEK VR, Ethereum (ETH) blokchaininde bulunan bir metaverse projesi olarak biliniyor. CEEK VR’ın yerel tokenı CEEK ise, ERC-20 tabanlı olarak piyasaya sürülüyor. CEEK, bir dijital gerçeklik deneyimi yaşatan ve kendine ait patentli VR gözlükleri bulunan bir metaverse platformu olarak dikkat çekiyor. Ayrıca kullanıcılar, bu platformda hayranı oldukları sanat, spor ve show dünyasındaki isimlerle buluşma fırsatı bulabiliyor.

Öte yandan CEEK tokenının madenciliği yapılamıyor. Ancak kullanıcılar, platform içerisinde bu tokenı takas edebiliyor veya ödül olarak kazanabiliyor. CEEK VR, platformunda oyna kazan yani play to earn (P2E) modelinde olan diğer metaverse oyunlar gibi kullanıcılara NFT ve token kazanma şansları sunuyor. Ayrıca CEEK’in kendine ait bir NFT pazarı da bulunuyor.

CEEK Fiyat ve Binance

Bu yazı yazılırken ise CEEK, yaklaşık 0,5 dolardan işlem görüyor. Buna ek olarak CEEK, haftalık %5 ve aylık olarak bakıldığında %30’a yakın bir artış da sergiliyor. Geçmiş verilerine bakıldığında ise CEEK, en düşük değerini 0,000948 dolar ile 13 Mart 2020’de görmüştü. Ayrıca CEEK, tüm zamanların en yüksek değeri olan ATH’sine 29 Kasım 2021’de ulaşarak 1,2 dolardan işlem görüyordu.

Tüm bunların yanı sıra CEEK yatırımcıları, CEEK’in artık Binance’ta da listelenmesini bekliyor. Hem metaverse coinler popülerleşmesi hem de CEEK’in fiyat ve piyasa değerinin yükseliş göstermesi ile CEEK, ilerleyen zamanlarda Binance’ta da listelenebilir.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Yüzde 200 Artabilir! 2 DeFi Altcoin İçin Ralli Bekliyor!

Sonrakini Oku

Son Dakika: FOMC Tutanakları Açıkladı! Altcoinler Hareketlendi!

Bir Cevap Yazın