Bu 3 Altcoin Yatırımcısına Çok Fazla Kazandırdı! Bugün En Fazla Yükselen Altcoinler!

Bugün erken saatlerde Bitcoin (BTC) fiyatının 50.000 doları aşmasıyla birlikte birçok altcoin ciddi yükselişler yaptı. Özellikle üç tanesi yatırımcısına ciddi kazançlar sağladı. Kısa süreli de olsa 50.500 doları gören Bitcoin (BTC) fiyatı şu sıralarda 49.000 doların altına düşmeme mücadelesi veriyor!

Bugün En Çok Yükselen Altcoinler

Piyasadaki momentumun artmasıyla birlikte birçok altcoinin fiyatı ciddi anlamda arttı. Bu yükselişi tetikleyen farklı olaylar da oldu. Kimi yeni listeleme sebebiyle, kimi ise ekosistemlerine gelen yükseltmelerden kaynaklı yükseldi.

WAX (WAXP), Gnosis (GNO) ve IOST (IOST) günün yıldızları oldu. Aşağıdaki grafikte yükseliş oranlarını görüyorsunuz.

En iyi performansı elbette Binance listelemesiyle birlikte WAX (WAXP) gösterdi. Çevre dostu NFT zinciri olarak ortaya çıkan proje, bugün Visa tarafından yapılan duyurudan da payını aldı. Delege edilmiş hisse kanıtı (DPoS) protokolü olan WAX ilerleyen süreçte adından daha fazla söz ettirebilir.

Birkaç gün önce 0,19 dolara kadar düşen WAX (WAXP) fiyatı bugün Binance listelemesinde 0,60 dolar kadar çıktı.

Gnosis (GNO) Ortaklık Duyurusu

Ethereum tabanlı merkezi olmayan bir tahmin piyasası olan Gnosis, ekibin “gizlilik ve ölçekleme uygulamaları için tam potansiyellerini ortaya çıkarmak için ZKP‘lerin kullanımı konusunda yasal netlik” oluşturmak için ZK Açık Yasal Çalışma Grubuna katıldığını açıkladıktan sonra daha da yükseldi.

Fiyat kısa süre içinde ciddi anlamda artış gösterdi. Son birkaç günde Gnosis (GNO) grafikleri de yükseliş sinyalleri veriyordu.

IOST hız odaklı bir projedir. Daha yüksek hızda doğrulama yapabilmek için proof-of-believability protokolünü kullanan IOST (IOST) merkezsiz bir yapıya sahip. Moonstake ile yeni bir stake etkinliği duyuran proje bugünlerde yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. Elbette bu durum fiyatına da yansıdı.

Genel kripto para piyasaları 2,12 Trilyon doların üzerinde bulunuyor. Bitcoin (BTC) piyasa hakimiyeti bir nebze düşmüş durumda, elbette altcoinler için bu güzel bir gelişme. Bitcoin (BTC) yeniden 1 Trilyon dolar piyasa değerini aşmak için ufak bir yükseliş bekliyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Popüler Analist XRP Yatırımcılarına Sinyali Verdi: 10 Kat Artış Mümkün Mü?

Sonrakini Oku

SEC Neden Kendisinden İstenen Belgeleri Vermek İstemiyor?

Bir Cevap Yazın